Haftalık Burç Yorumları (27 Ağustos-2 Eylül 2018)

Haftalık Burç Yorumları (27 Ağustos-2 Eylül 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

KOÇ:Dolunay etkisiyle duygusal olarak haftaya başlayabilirsiniz.İlişki ve kariyer konularında yaşayacağınız sorunları sakin bir yaklaşımla daha kolay çözebilirsiniz.Hafta sonuna doğru para şansınız artacak.

BOĞA:Bu hafta ruh ve beden sağlığınıza dikkat etmelisiniz.Beyniniz fazlaca yorulabilir.Evlilik kararı, ev almak gibi konularda şanslı bir hafta olacak.İş arayanlar istediklerine en iyi şekliyle kavuşacaklar.

İKİZLER:İş arkadaşlarınızla veya çalışanlarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.Çok çalışmak zorunda kalarak bedenen fazla yorulabilirsiniz.Ev veya mülk almak için şanslı etkiler gökyüzünde.

YENGEÇ:Haftaya; hukuki konular, yurt dışı ile ilgili planlar veya eğitim odaklı başlayabilirsiniz.Sevgilinizle veya çocuğunuzla ilgili para konularında zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Hafta sonu gerginlikler sona erecek.

ASLAN:Ev ve aile ile ilgili konularda karar vermek zorunda kalabilirsiniz.Ödeme dengesini ayarlamaya çalışacaksınız.İlahi destek bu konularda yanınızda olacak.Ödemeleriniz için çare bulacaksınız.

BAŞAK:Ortaklıklar ve ilişkiler bu haftanın ana teması olacak.Duygusal olarak çok hassas olacağınız bir hafta.Hafta sonuna doğru sevgiliniz veya çocuğunuz için yüklü harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

TERAZİ:Sosyal çevrenizle alacak-verecek konularına girmemeniz yararınıza olacaktır.Parasal konularda riskli hareketlerden kaçınmalısınız.Gizli yatırımlarınız sayesinde mülk sahibi olabilirsiniz.

AKREP:Aşk hayatınızdaki duygu yoğunluğu ya da aşksız olmanın verdiği hassaslık nedeniyle bu hafta daha duygusal olabilirsiniz.İş ve sağlık konularında kararlar için hafta sonu daha verimli olacaktır.

YAY:Ailenizle ve yuvanızla ilgili hassas olacağınız bir hafta.Bu hafta konuşurken gaf yapmamaya ekstra özen göstermelisiniz.İçinizde olayları büyütüp abartma meylinde olabilirsiniz.

OĞLAK:Kardeşler veya yakın çevrenizle ilgili konularda fazla kırılgan olabilirsiniz.Sosyal çevreniz sizi abartılı bulabilir.Finansal yatırımlar, aşk, evlilik ve seyahat konularında şanslı bir haftadasınız.

KOVA:Bu hafta eşiniz, işiniz veya ailenizle ilgili konularda sorumluluklar nedeniyle zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Parasal, hukuki ve yolculuklarla ilgili konularda ise gökyüzü sizi destekliyor.

BALIK:İş arkadaşlarınızla yaşayacağınız sorunlar olabilir.Yakın çevrenizin sizi çıkarları için kullanmaya çalışması nedeniyle duygusal krizler yaşayabilirsiniz.Aşk ve çocuklar konusunda ise şanslı bir hafta.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.