Haftalık Burç Yorumları (3-9 Eylül 2018)

Haftalık Burç Yorumları (3-9 Eylül 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

KOÇ:İş ve evle ilgili olarak istediğiniz düzene ulaşabileceksiniz.İşle ilgili konularda aldatılma ve yanılmaya müsaitsiniz.Hafta sonu aşk ilişkilerinde tansiyon yükselebilir.Dikkat.

BOĞA:Uzak yerlere yerleşmek veya seyahat etmek, hukuki konular ve uluslararası ilişkiler, eğitim ve öğretim konularıyla bu haftayı geçireceksiniz.Aşk veya çocuk konularında olumlu sonuçlar alacaksınız.

İKİZLER:Aile büyükleriyle ilgili olarak ufak sorunlar yaşayabilirsiniz.Ev, aile ve kariyer konularında duygularla değil mantıkla hareket etmelisiniz.Hafta sonu aşk ve çocuklarla ilgili gerilim olabilir.

YENGEÇ:Yakın çevreniz, kardeşiniz, iletişim, elektronik, eğitim gibi konularda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.Evlilik ve ortaklıklarla ilgili konularda daha kararlı ve net adımlar atabileceğiniz bir süreç.

ASLAN:Maddi konularla ilgili aldanmaya, yanlış kararlar vermeye müsait olacaksınız.İş ve günlük hayatınızla ilgili sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizde verimli sonuçlar alacaksınız.

BAŞAK:Evlilik ve ortaklıklarla ilgili konularda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.Aşk veya çocuklarla ilgili konularda sorumluluklarınız artacak.Hafta sonuna doğru tartışmaya girmekten kaçınmalısınız.

TERAZİ:Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.İşyerinizle veya iş arkadaşlarınızla ilgili olarak hayal kırıklığı olabilir.Aile, yuva veya kariyerle ilgili sorumluluklarınız artacak.Sağlığa dikkat.

AKREP:Aşk konularında mantıklı davranmak yararınıza olacaktır.Yakın çevrenizdeki insanlardan dost kim, düşman kim göreceksiniz.Hafta sonu sizden gizlenen şeyleri öğrenebilirsiniz.

YAY:Bu hafta hayatın sizi her konuda zorladığını hissedebilirsiniz.İş ve kariyer konularında titiz ve sorumlulukla, aynı zamanda gerçekçi ve akılcı yaklaşımla olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

OĞLAK:Hukuki, uluslararası, uzak yolculuklar veya eğitimle ilgili hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.Bu hafta enerjinizi daha iyi yansıtabileceksiniz.Hafta sonuna doğru tartışmalara dikkat.

KOVA:Maddi konularla ilgili olarak yanılma ve hayal kırıklığı yaşama ihtimaline karşı tedbirli olmalısınız.İç dünyanızda duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.Ruh sağlığı her şeyden önemli, dikkat.

BALIK:Ruh ve beden sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir hafta.Ortağınız veya partnerinizle ilgili konularda daha titiz olabilirsiniz..Hafta sonu sosyal çevrenizle anlaşmazlık olabilir.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.