Haftalık Burç Yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Haftalık Burç Yorumları (30 Nisan-6 Mayıs)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların bu haftaki durumunu yorumladı.

KOÇ:Akrep dolunayı bu haftaya damgasını vuracak.Miras, kredi, ek gelir gibi konularda şansınız olacak.

Devletle işleri olanlar olumlu sonuç alabilir.Kasık bölgesi sağılığına dikkat.

BOĞA:Bu hafta ilişkiler ve ortaklıklar ana gündeminiz olacak. Sorunlu evlilikler bitebilir. Yeni başlayan ilişkilerde evliliğe adım atılabilir. Değişime ve dönüşüme hazır olun.Taşınma, şehir değiştirme bile gündeme gelebilir.

İKİZLER:Sağlık ve işle ilgili konular bu haftanın gündemi olacak. İşle ilgili olarak sonlanmalar veya yeni başlangıçlar olabilir.

Planlı davranarak isteklerinizi elde edebilirsiniz.Ruhsal ve bedensel olarak sağlığa dikkat.Özellikle karın ve kasık bölgesine özen gösterin.

YENGEÇ:Çocuklarınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız çocuk yapma kararı alabilir.Aşk ve ilişkilerle ilgili olarak bu hafta oldukça şanslı olacaksınız. Kopma noktasına gelen ilişkiler de bitecek, ancak rahatlayacaksınız. Ayrıca arkadaş çevreniz de bu hafta size destek verecek.

ASLAN:Aileniz ve kariyer hayatınız arasındaki dengeyi kurmaya çalışacaksınız. Ebeveynlerinizle ilgili devam eden süreç netleşecek.

Yuva kurma, taşınma veya ev alma gündeminiz olacak. Uzun süredir devam eden iş ve sağlık sorunlarını çözeceksiniz.

BAŞAK:Bu hafta kısa ve uzun seyahatler yapabilirsiniz. Hayata bakış açınız ve maneviyatınızla ilgili olarak değişim ve dönüşüm söz konusu olabilir. Kardeş ve akrabalarınızla buluşup güzel vakit geçirebilirsiniz. Bereket ve şans bu hafta sizden yana.

TERAZİ:Parasal konularda haftanın en şanslı burcu sizsiniz. Bu dolunayla birlikte yıl sonuna kadar, ev alım-satım ve taşınma gündeme gelebilir.

Bazılarınız ani bir şekilde evlilik veya ortaklık kararı alabilir. Bunun yanında ani bitişler de olabilir. İlişkilere dikkat.

AKREP.Bu hafta burcunuzda gerçekleşen dolunay ile hayatınızdaki pek çok konuyu (aşk-ilişki-eğitim-kariyer) netleştireceksiniz.

Ruhsal ve bedensel anlamda şifalanma kapılarınız bu hafta sonuna kadar açık olacak. Niyet edin yeter.

YAY:Akrep burcunda meydana gelecek dolunay sizi ruhsal ve bedensel anlamda olumsuz etkileyebilir. Kendinizi yorgun ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Bu haftayı fazla efor sarf etmeden ve iç huzurunuzu korumaya çalışarak geçirin. İş ve para konularında sürpriz fırsatlar çıkabilir.

OĞLAK:Bu hafta dolunayın en olumlu etkilediği burçlardan birisiniz. Dostlarınız veya sevgiliniz sayesinde bol bol sosyalleşebilir. Mevki sahibi kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Çocuk sahibi olma kararı alabilirsiniz. Ani bir karar vererek hayatınızın akışını değiştirebilirsiniz.

KOVA:Bu hafta kariyer hayatınızla ilgili sürpriz şanslarınız olabilir. Kararlı davranmakta fayda var. Duygularınızla değil, mantığınızla hareket etmelisiniz.

Ev almak, ev değiştirmek gibi konularda şanslı olacaksınız. Bu konuda aileden de destek alacaksınız. Sağlık konularına dikkat.

BALIK:Akrep dolunayı ile; uzun seyahatler, eğitim, yurt dışı ile ilgili konularda gelişmeler yaşayacaksınız. Hayatınızla ilgili olarak,farklı bakış açısıyla yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Medya, iletişim ve kardeşlerinizle yakın çevreniz de gündeminizde olacak.

Yükselen burcunuzu da okumanızı öneririm.

Not:Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir.Burç yorumları ancak % 20 sonuç verir.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

AYSUN KÖŞKER KOÇ

Önerilen Haberler