Haftalık Burç Yorumları (30 Temmuz-5 Ağustos 2018)

Haftalık Burç Yorumları (30 Temmuz-5 Ağustos 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

KOÇ: Kariyerinizle ilgili olarak kadınlardan destek alabilirsiniz.İmaj yenilemek ve değişiklik yapmak için uygun zamanlar. Babanızın sağlığıyla ilgilenmeniz gerekebilir.

BOĞA: Aile, ev, yuva konularında hapsolmuşluk hissinden kurtulacaksınız.Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.Gayrimenkul almak için doğru zaman.

İKİZLER: Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Zam isterseniz karşılığını alabileceğiniz bir hafta. Ani kazalara karşı dikkatli olmalısınız. İlişkilere dikkat.

YENGEÇ: Para akışının iyi olacağı bir hafta. Ancak kredi veya miras gibi konularla ilgili sorun olabilir. İş yerindeki sorumluluklarınız sizi yorabilir fakat aileniz yanınızda olacak ve sizi destekleyecekler.

ASLAN: Hafta başında aile, ev konularında zorluklar yaşayabilirsiniz. Haftanın ortasından itibaren arkanızdan iş çevirmeye kalkanlar kendi kuyularına düşecek. Çevrenizden maddi destek alacaksınız.

BAŞAK: Etrafınızdaki kadınlardan destek alacaksınız. Eşinizin hukuki veya yurt dışı işleriyle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında sosyal çevrenizle güzel vakitler geçirebilirsiniz.

TERAZİ: Aile sorumlulukları ile kariyer arasında zorluklar yaşayabilirsiniz. Ama buna değecek. Özellikle çocuğunuzla ilgilenemediğinizi düşünerek duygusal olarak yorulabilirsiniz.

AKREP: Bu hafta kariyerinizle ilgili olarak emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Bu sizin hak edişiniz. Eşiniz veya ortağınızla ego savaşına girmeyin. Olaylar beklenmedik bir şekilde büyüyebilir dikkat.

YAY: Beklediğiniz bir para bu hafta elinize geçebilir .Geçmişte harcadığınız emeklerin maddi karşılığını alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru eğlence veya çocuk nedeniyle partnerinizle sorun yaşayabilirsiniz.

OĞLAK: Bu hafta ani kazalara karşı oldukça dikkatli olmalısınız. Eşten veya ortaktan maddi destek alabilirsiniz. Kardeşleriniz derdinize derman olabilir.

KOVA: Haftanın ilk yarısında bir türlü alamadığınız bir para elinize geçebilir. İkinci yarısında eşiniz veya ortağınızın kariyer ve kazancıyla ilgili ani gelişmeler olabilir.

BALIK: İşyerinizde kişisel üstünlüklerinizi ön plana çıkararak, istediğiniz maddi imkanları elde edebilirsiniz. Hafta sonu sevgiliniz veya çocuklarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.