Haftalık Burç Yorumları (8-14 Ekim)

Haftalık Burç Yorumları (8-14 Ekim)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

KOÇ: Haftaya iş veya sağlık odaklı başlayabilirsiniz. Bilmediğiniz gizli konular ortaya çıkarak canınızı sıkabilir. Ailenizden ummadığınız ani bir parasal destek gelebilir.

BOĞA: Kariyerinizle ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ani çıkan bir dedikodu canınızı sıkabilir. Eşinizden gelecek maddi şans ve aile içi huzur yüzünüzü güldürecek.

İKİZLER: İletişimde ani restleşmelere girmemeniz iyi olacaktır.Eğitim ve hukuki konularda geçmiş hatalar nedeniyle zorlanmalar olabilir. İş ve sağlık iyi olacak.

YENGEÇ: Aşk ve evlilik ilişkilerinde sorunlar çıkma ihtimalinin yüksek olduğu bir hafta olabilir. Bu sorunları kariyer hayatınıza yansıtmamaya dikkat etmelisiniz.

ASLAN: Sorumluluklarını yerine getirenler için, kariyer hayatında ani başarılar söz konusu olabilir. Aile, kardeşler ve yakın çevre ile güzel vakit geçirebilirsiniz.

BAŞAK: Kadınlardan maddi şanslar elde edebilirsiniz. Kazancınızda bu hafta artış olabilir. Eş veya ortakla yaşayacağınız sorun olursa, ilerlemeniz için olduğunu bilin.

TERAZİ: Kendinizi bedenen ve ruhen sıkışmış hissedebilirsiniz. Bu ailevi konular yüzünden olabilir.Maddi şanslar ve ek kazançlar moralinizi düzeltebilir.

AKREP: Kardeşler veya yakın çevrenizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Genel olarak motivasyonunuz iyi olduğu için sosyalleşerek ve gezerek vakit geçirebilirsiniz.

YAY: Bedenen ve ruhen kariyer odaklı bir hafta geçirebilirsiniz. Bu durum fiziksel olarak sizi zorlayabilir. Arkadaş çevrenizden alacağınız destek moral verecek.

OĞLAK: Geçmiş hatalarla yüzleşmek için uygun bir hafta.Yurt dışı, eğitim ve hukuki konularla ilgilenebilirsiniz. Kariyer konularında şanslı etkiler yanınızda.

KOVA: Geçmişte yaşanmış bazı bilmediğiniz olaylar ortaya çıkabilir ve sizi yaralayabilir.Kredi, ek gelir, hukuki veya miras gibi konularda şanslı olabilirsiniz.

BALIK: Evlilik ve ortaklıkla ilgili konular bu hafta ana temanız olabilir.Arkadaş çevrenizle ilişkilerde aksiliklere dikkat. Alacaklar, ek kazanç ve miras gelebilir.

Önerilen Haberler