Haftalık Burç Yorumları ( 9 - 15Temmuz 2018)

Haftalık Burç Yorumları ( 9 - 15Temmuz 2018)

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların bu haftaki durumunu yorumladı.

KOÇ: Bu hafta aileden gelecek maddi destekler için olumlu etkiler mevcut.Haftanın ikinci yarısında çocuklar veya aşkla ilgili konularda şanslı olacaksınız.Aniden yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.Birlikteliği olanlar evlilik kararı alabilirler.

BOĞA: Aile sorumlulukları ile kariyer arasında zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Ayrıca bu hafta kısa seyahatler yapabilir, kardeşlerinizle hoş vakitler geçirebilirsiniz.Elektronik cihaz veya araba almak için de uygun zamanlar.Sivri dilli olmamaya dikkat.

İKİZLER: Kardeşleriniz veya yakın çevreniz sayesinde yeni bir işe başlayabilirsiniz.Kredi veya başkalarından gelecek paralarla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Sanatla ilgili çalışanlar için kariyerde yüksek başarı şansı var.Sosyal çevrenize karşı temkinli olun.

YENGEÇ: Kardeşleriniz veya yakın çevrenizden kaynaklanan dedikodu ve abartılı sözler canınızı sıkabilir.İş yerinizde arkanızdan iş çevirip, ekmeğinizle oynamak isteyenler olabilir.Ailenizden alacağınız destekle bu zorlukları aşabilirsiniz.

ASLAN: Bu hafta iş yerinde bazı sorunlar ve engellemelerle karşılaşabilirsiniz.Ancak stratejik davranarak kariyerinizde daha çok maddi kazanç elde edebileceğiniz bir konuma da yükselebilirsiniz.Hafta sonuna doğru eğlenme ihtiyacınız ile sevgili veya çocuk sorumluluklarınız çelişebilir.

BAŞAK: Kardeşiniz veya yakın arkadaşınız evlilik kararı alabilir.Geçmişte iş yerinde zarar verdiğiniz insanlar olduysa, bu hafta siz de benzeri haksızlıklara maruz kalabilirsiniz.Hafta sonuna doğru zam veya terfi istemek için uygun olacak.

TERAZİ: Bu hafta iş ve kariyer konularında oldukça şanslı etkiler devrede.İletişimde abartılı bir yaklaşımdan uzak durarak istediğinizi elde edebilirsiniz.İstediğiniz kariyer zirvesine ulaşabilirsiniz.Bu durum fiziksel anlamda çok yorulmanıza neden olabilir.

AKREP: Halen burcunuzda olan şans gezegeni bu hafta; çocuklar, aşk, eğitim, uzak seyahatler ve hukuki konularda sizi destekliyor.Hafta sonuna doğru ailenizden gelecek maddi destekle ev-arsa gibi taşınmaz mülk alabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz.

YAY: Hafta başında ödemeler, alacak-verecek konularıyla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Hafta sonuna doğru ailenizden veya ortağınızdan alacağınız destekle maddi çözüme ulaşacaksınız.Bekar olanlar aniden bir yuva kurma kararı alabilirler.

OĞLAK: Eşiniz veya ortağınızla restleşmeler yaşayabilirsiniz.İletişimde dengeyi bulduğunuzda, maddi konulara da çözüm bulmuş olacaksınız.Yurt dışı bağlantılı işi olanlar için hafta sonuna doğru şanslı etkiler devrede olacak.

KOVA: Bu hafta parasal şansı en yüksek olan burçlardan birisiniz.İşinizle ilgili yeni bir eğitime başlayabilir veya seminere katılabilirsiniz.Gizli düşmanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.Eşe dosta borç para vermemeniz sizin için iyi olacaktır.

BALIK: Hafta başında çocuğunuz veya sevgilinizle ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Doğru iletişim diliyle kısa sürede sorunu çözebilirsiniz.Hafta sonuna doğru beklemediğiniz bir yerden gelecek maddi destek yüzünüzü güldürebilir.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.