Hamileyken Eşinden Dayak Yediğini Açıklayan Ceren Hindistan Kimdir?

Hamileyken Eşinden Dayak Yediğini Açıklayan Ceren Hindistan Kimdir?

İş adamı Ümit Aslan'la olan evliliği, kızı Arya'nın hastalığı nedeniyle sık sık gündeme gelen ve eşi Ümit Aslan'ın hamileyken kendisine şiddet uyguladığını ifade eden Ceren Hindistan kimdir?

''TÜRKİYE GÜZELLİK KRALİÇESİ YARIŞMASI'' NA KATILDI

Oyuncu ve manken Ceren Hindistan, 27 Şubat 1989 tarihinde Ankara'da doğdu. Aslen Kars, Sarıkamışlı olan Ceren Hindistan, Ankara Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi'nde eğitimini tamamladı. 2007 yılında ''Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması''na katılıp son 10 finalistten biri oldu. Yarışma sonrası yönetmen Abdullah Oğuz'un teklifi ile kendisinden bir yaş büyük abisi ile İstanbul'a yerleşti ve aldığı eğitimler ardından dizi filmlerde oynamaya başladı.

HİNDİSTAN'IN YER ALDIĞI PROJELER

2012 yılında senaryosunu Mahsun Kırmızıgül'ün yazdığı, "Babalar Ve Evlatlar" dizisinde 'Zeynep' karakterini canlandıran Ceren Hindistan, 2013 yılının en çok konuşulan "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde" Hürrem Sultan'ın sadık cariyesi ''Ahsen Hatun'' karakterine hayat verdi. 2013 yılında sadece 4 bölüm oynatılan ve finalsiz biten "Firuze" adlı dizide yer aldı.

İŞ ADAMI ÜMİT ASLAN İLE EVLİLİK YAPTI

2014 yılında senaristliğini Mahinur Ergun'un yaptığı "Aşktan Kaçılmaz" adlı dizi de oynayan Ceren Hindistan, en büyük çıkışını 2008 yapımı ''Baba Ocağı'' dizisiyle yaptı. Burak Özçivit, Selim Gülgören ve Engin Şenkan gibi isimlerle başrolü paylaşan güzel oyuncu, ''İsmet'' karakteriyle adından söz ettirdi. Uzun süredir ekran projelerinden uzak olan Ceren Hindistan 2016 yılının başında Antalyalı iş adamı Ümit Aslan ile evlendi ve bu evlilikten Arya Rima Aslan isimli bir kız çocuğu oldu.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.