Hangi burç nasıl aşk acısı çeker?

Hangi burç nasıl aşk acısı çeker?

Ruh dünyanızı yakından etkileyen burçlar, sevinçlerinizde olduğu kadar üzüntülerinizde de sizi etkiliyor. Öyle ki aşk acısı yaşarken bile ne yapacağınızı burçlarınız belirliyor.

Burcunuz aşk yaşamınızın her aşamasını etkiliyor. İlişkinizi sonlandırdığınızda hissettiğiniz aşk acısını bile burcunuzun özelliklerine göre hissediyorsunuz. İşte burçların aşk acısı çekme şekilleri…

KOÇ BURCU

Koç burcu insanları aşk açısından kolay kolay etkilenmez. Çok kafaya takmadan, yas tutmadan hayatlarına devam ederler.

BOĞA BURCU

Boğa burcu insanlar aşk acısını öfkeli şekilde yaşar. Kolay kolay pes etmez ve ilişkiyi devam ettirmeye çalışır.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu aşkı çok ciddiye almadığı için aşk acısından da çok etkilenmez. Ağlamalı, feryatlı bir acı yaşamaz, hayatına normal şekilde devam eder.

YENGEÇ BURCU

Ayrılık kelimesinin hayatında yeri olmayan Yengeç burcu, terk edildiğinde bu durumu kabullenemez. Ayrılığı yok sayar ve ilişkisine devam etmeye çalışır. Ancak gerçekle yüzleştiğinde göz yaşları sel olur akar.

ASLAN BURCU

Aşk acısı Aslanları derinden etkiler. Aşk acısı onu saldırgan bir hale getirir. Bu durumdan kurtulmak için yeni hobiler edinir. Terk ettiyse süreç daha yumuşak geçebilir ama terk edildiyse işler sanıldığı kadar kolay olmaz.

BAŞAK BURCU

Detaycı ve analizci olan Başak burcu insanları, ayrılığı kolay kolay kabullenemez. Kabullendiğinde süreç normalleşir ancak bu durma alışma süreci oldukça zorlayıcıdır.

TERAZİ BURCU

Aşk acısı Terazileri bir süre ağlatır ve gözyaşı döktürür. Bir müddet kabuğuna çekilen Terazi burcu insanları, aşk acısı hafifleyince sosyal hayata alışır ve normal hayat düzenine devam eder.

AKREP BURCU

Aşk acısı Akrep burcu için farklı şekilde hisler oluşturur. Eğer kendisi terkettiyse aşk acısı onun için büyük bir sorun değildir ancak ter edildiyse ilişkiyi devam ettirmek için tüm enerjisini harcayacaktır.

YAY BURCU

Yay burcu kısıtlandığından dolayı ilişkiyi sonlandırmışsa aşk acısı onu etkilemez ama mutluyken ve işler yolundayken terk edildiyse o zaman Yay burcu çok acı çeker ve yıpranır.

OĞLAK BURCU

Kontrolü ve disiplinli yapısı olan Oğlak burcu, aşk acısı yaşasa da bu yapısından taviz vermez. İçten içe kıvranıyor olabilir ama dışa karşı soğukkanlı ve ciddi tavrını bozmaz.

KOVA BURCU

Aşka acısını sosyalleşerek atlatmaya çalışır. Ayrılık haberini aldığında kendini hayatın içine atar ve aşkını unutmaya çalışır.

BALIK BURCU

Çok duygusal yapıları ile bilinen Balık burcu, ayrılık durumunda bambaşka birine döner, o romantik kişi gider intikamcı bir düşman ortaya çıkar.

Önerilen Haberler