Hangi burç nasıl kayınvalide olur?

Hangi burç nasıl kayınvalide olur?

Kayınvalide olduğunuzda gelininizle nasıl bir uyum içinde olacağınız ya da evlendiğinizde kayınvalidenizle aranızda nasıl bir uyum olacağını merak ediyorsanız, burçların kayınvalide özelliklerine bakabilirsiniz.

Burçların aşk ilişkileri üzerine olduğu kadar aile ilişkilerine de etkisi var. Öyle ki kayınvalide gelin ilişkilerinde de belirleyici faktörlerden biridir. İşte burçların kayınvalide özellikleri…

KOÇ

Lider ruhlu olan Koç burcu insanları ipleri elinde tutmayı sever. Eğer Koç burcu bir kayınvalideniz varsa kararlarınızda ona danışmanızı ve son kararı almak için kendi onayını almanızı isteyecektir.

BOĞA

Kayınvalideniz eğer Boğa burcuysa, onun en önem vereceği şey, nasıl yemek yaptığıdır. Güzel sofralar kurarak ve lezzetli yemekler yaparak kayınvalidenizin kalbini fethedebilirsiniz.

İKİZLER

İkizler burcu kayınvalideniz varsa geniş bir soysa çevreye ve hareketi bir yaşama hazır olun. İkizler burcu insanları kadar farklı olsa da eninde sonunda dengeyi bulurlar.

YENGEÇ

Aileye düşkünlüğü ile bilinen yengeç burcu, gelinlerini aileden biri olarak kabul etmeleri durumunda onları da bağırlarına basarlar.

ASLAN

Çevresine karşı burnu havada bir görüntü sunsa da perdelerini kaldırdığında şefkat dolu birine dönüşür. Onun için çocuklarının mutluluğu çok önemlidir. Damarına basmadığınız sürece aranızda olumlu bir bağ olacaktır.

BAŞAK

Başak burcu bir kayınvalideniz varsa misafir ağırlamak sizin için oldukça zorlu geçecektir. Onun gözünün sürekli üstünüzde olduğunu hissetmek sizi biraz rahatsız edecektir.

TERAZİ

Eğlenceli ve dengeli karakteri ile dikkat çeken Terazi burcu,gezmeyi ve eğlenmeyi severler. Onun gönlünü hoş tuttuğunuz sürece aranızda sorun çıkmayacaktır.

AKREP

İçten pazarlıklı yanları olan Akrep burcu, gelinlerine karşı da benzer duyguları besleyebilirler. Akrep bir kayınvalide ile iyi geçinmek için onun güvenini kazanmak gerekir.

YAY

Yay burcu kayınvalidelerin ideal kayınvalide olduğunu söyleyebiliriz. Ev içi konularınıza karışmazlar, sevgiyi ve saygıyı korurlar.

OĞLAK

Oğlak burcu insanları, her şeyin olması gerektiği gibi olmasını isterler. Saygı görmeyi isteyen Oğlak kayınvalideleri, abartıdan ve gösterişten hoşlanmaz.

KOVA

Otoriteye başkaldıran bir ruh dünyası olan Kovalar, ev düzeninize biraz karışmak ister. Bu konuları aştığınızda keyifli sohbet edeceğiniz bir kayınvalideniz var demektir.

BALIK

Balık burcu kayınvalideleri ile bolca ağlamaya hazır olmalısınız. Merhametli ve şefkatli olan Balık burcu kayınvalide ile mutlu bir ilişki kurabilirsiniz.

Önerilen Haberler