Hangi burç nasıl yalan söyler?

Hangi burç nasıl yalan söyler?

Hangi burcun neden ve nasıl yalan söylediğini merak ediyor musunuz? Belki siz de küçük bir pembe yalancısınızdır? İşte burçlar ve yalanlar…

Kimi burçlar pembe yalanların arkasına sığınırken kimi burçlar koca koca yalanlar söyler. Bazıları ise doğruluk abidesidir. İşte burçların yalan performansları…

KOÇ BURCU

Yalan söylemeyi pek sevmeyen Koç burcu insanları, yalan söylediklerinde bunu gizleyemezler. Ondan biraz şüphelendiğinizde birkaç soru sormanız hemen gerçeği söylemesini sağlayacaktır.

BOĞA BURCU

Para konusunda hassas olan ve lükse düşkün olan Boğalar, paraları olsa da param yok derler.

İKİZLER BURCU

Yalan konusunda oldukça yetenekli olan İkizler burcu, yeni yeni hikayeler oluşturur ve bu hikayelere çevresini inandırırlar.

YENGEÇ BURCU

Yalanla arası pek iyi olmayan Yengeç burcu bazen durumu kurtarmak için pembe yalanlara başvururlar.

ASLAN BURCU

Aslan burcunu eğlenmek için yalan söyler. Sohbetleri renklendirmek ve ortama neşe katmak için zararsız küçük yalanlara başvurabilirler. Bu konuda oldukça başarılıdırlar. Çünkü etrafındakileri neşelendirmeyi başarırlar.

BAŞAK BURCU

Başak burcunun yalanlarla arası pek iyi sayılmaz. Bu konuda oldukça başarısız olan Başaklar, genel olarak yalandan uzak dursalar da bazen gerçekleri hafifletmek için bu yola başvurabilirler.

TERAZİ BURCU

Yalan konusunda oldukça başarılı olan teraziler, adeta karda yürür, izini belli etmez. Gayet sempatik ve neşeli şekilde yalanlarını söyleyen Terazi burcu insanları o kadar doğal davranırlar ki yalan söylediklerini kimse anlayamaz.

AKREP BURCU

Yalan söylemeyi sevmeyen Akrep burcu insanları, genellikle cinsellik konularında yalan söylerler.

YAY BURCU

Yalanla pek arası olmayan Yay burcu, dürüstlük timsalidir. Yalan söylemek zorunda kaldıklarında ortadan kaybolurlar.

OĞLAK BURCU

Yalan söylemek Oğlak burçlarını rahatsız eder. Bu durum onları o kadar rahatsız ederler ki hareketleri onları kısa sürede ele verirler. Bu yüzden Oğlak burçlarının yalan söyleyip söylemediğini kolayca anlayabilirsiniz.

KOVA BURCU

Kova burçları hayallerine dair yalanlar söylerler. Gelecek planlarına dair oldukça rahat şekilde yalan söylerler ve kendileride de buna inanırlar.

BALIK BURCU

Yalanla pek arası olmayan balık burcu, küçük ev naif yalanlara zaman zaman başvurabilirler.

Önerilen Haberler