Hangi burcun fikri nasıl değişir?

Hangi burcun fikri nasıl değişir?

Fikirlerinizin değişmeyeceğini düşünenlerden misiniz? Kendinizden o kadar emin olmayın. Çünkü sizin de zayıf noktanız var ve burcunuz zayıf noktanızı ele veriyor.

Ne kadar kendinizden emin olsanız da sizin de zaafınız var. Burcunuzun etkisiyle bazı durumlar karşısında gardınız düşüyor, asla dediğiniz şeyleri kolayca yapıveriyorsunuz.

KOÇ BURCU

İnadım inat diyen Koç burcunun fikrini değiştirmek aslında o kadar zor değildir. Savunduğunuz fikrin onun savunduğu şeyle aynı olduğunu söylemek onu ikna etmeye yeterli olacaktır.

BOĞA BURCU

Boğa burcu insanları risk almayı sevmez ve sonunu görmediği yola adım atmaz. Ancak karşısındakine tam anlamıyla güveniyorsa risk almak için biraz daha cüretkâr olabilir.

İKİZLER BURCU

Çok sık fikir değiştiren bir burç olan İkizler fikir değişimi konusunda da aynı kritere sahipti. Sadece karşıdakinin birbiri ardına farklı şeyler söylemesi gereklidir.

YENGEÇ BURCU

İnatçı bir yapıya sahip olan Yengeçleri bir şeye ikna etmek için öncelikle onu değişimin kaçınılmaz olduğunu düşündürmelisiniz. Gerisi kolay.

ASLAN BURCU

Aslan burcunun zayıf karnı dikkat çekmektir. Onları bir karardan vazgeçirip bir farklı bir yola sokmak için yeni durumun onları toplum içinde çok dikkat çekici bir konuma getireceğini söylemeniz yeterli olacaktır.

BAŞAK BURCU

Açık fikirli ve doğrucu olan Başakların fikirlerini değiştirmek için doğruyu söylemeli ve mantıklı şeyler öne sürmelisiniz.

TERAZİ BURCU

Kararsız terazilerin fikirlerinin kolayca değişeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Ama bu doğru değil. Oldukça zor karar değiştiren Teraziler ikna etmek için onlara mantıklı gerekçeler sunmalısınız.

AKREP BURCU

Bir Akrep'in fikrini değiştirdiyseniz, sizi tebrik ederiz. Ama onlara kazanacaklarını ve önerdiğiniz fikirle kazanan tarafta olacağını söylemek, onun değişmez fikirlerinin bir anda değişmesini sağlayacaktır.

YAY BURCU

Mantıklı gerekçeler ve doğru sözlerle yaklaştığınız sürece onların fikirlerini değiştirmek hiç de zor olmayacaktır.

OĞLAK BURCU

Oğlakları bir konuya ikna etmeye çalışmak bile cüret ister. İnce eleyip sık dokuyan Oğlakların fikirlerini değiştireceksiniz sıkı bir araştırma sonrası bu girişimde bulunmalısınız. Onlarla aynı dili konuşmalı, araştırmalarınızın tüm verilerini ortaya koyarak eksik başlık bırakmamalısınız.

KOVA BURCU

Oldukça açık görüşlü bir burç olan Kova, ikna olmak için konuya farklı açıdan bakmaları yeterlidir. Bu yüzden Kovaları ikna etmek için konuya farklı açılardan bakmayı denemelisiniz.

BALIK BURCU

Balık burcu insanları aynı fikre takılıp kalmayı sevmez. Onun yararına olduğunu düşündüğünüz bir fikir söylemeniz yeterlidir. Güven verici üslupla konuyu ifade etmek, Balıkların fikrini değiştirmeye yetecektir.

Önerilen Haberler