Her Kadının Gardırobunda Olması Gereken 10 Kıyafet

Her Kadının Gardırobunda Olması Gereken 10 Kıyafet

Her kadının gardırobundaki kıyafetler stili ve tarzına göre değişiklik gösterse de, moda dünyasında bazı zamansız parçalar vardır ki pek çok kez günü kurtararak fazlasıyla işe yarar.

Sezon trendleri, vitrinlerdeki moda parçalar sürekli değişiyor olsa da her kadının olmazsa olmazı diyebileceğimiz bazı kıyafetler hem günlük hayatta hem de özel günlerde kurtarıcımız oluyor. Önemli bir görüşme, özel bir davet ya da acilen dışarı çıkmanız gereken bir durumda ne giyeceğim diye endişelenmek yerine bu listeye göz atabilirsiniz. İşte modası hiç geçmeyen ve her kadının gardırobunda olması gereken kıyafet ve aksesuarlar …

Kot Pantolon: Listenin ilk sırasında kot pantolonlar var. Jeanler birçok parça ile kombinlediğinizde sizi spor ve rahat şıklığa kavuşturur.

Beyaz Tişört: Tıpkı jeanler gibi beyaz tişörtler de zamansız ve rahat şıklık için her kadının sahip olması gereken kıyafetlerden biri.

Deri Ceket: Sonbahar modasının eskimeyen parçaları deri ceketler de her kadının gardırobunda olması gereken parçalar arasında yer alıyor.

Siyah Elbise: Davetler, yemekler, düğünler… Her özel durumda sizi ne giysem telaşından kurtaracak siyah klasik görünümlü bir elbiseye mutlaka sahip olmalısınız.

Beyaz Gömlek: Siyah etek ya da pantolonla beyaz gömlek en kolay ve şıklığınızı garanti eden uyumlu parçalardır.

Kalem Etek: İş hayatının klasik parçalarından kalem etekler… Zarif ve şık bir görünüm sergilemek istiyorsanız tercihiniz mutlaka kalem etekten yana olmalıdır.

Blazer Ceket: Klasik görünüm dışında artık kot pantolonlar ile bile giyilerek şık stillere imza atmanızı sağlayan bir blazer cekete mutlaka gardırobunuzda yer verin.

Siyah Topuklu Ayakkabı: Acilen hazırlanmanız gereken özel günlerde işin belki de önemli kısımlarından biri ayakkabı seçimidir. Dolabınızda bulunduracağınız bir çift siyah topuklu ayakkabı günü kurtarmanız için yeterli olacaktır.

Siyah Çanta: İş görüşmeleri, toplantılar ve özel davetler için siyah ayakkabılarınızla uyum sağlayabilecek bir siyah çantaya sahip değilseniz mutlaka edinmenizi tavsiye edelim.

Opak Çorap: Kadınların her daim vazgeçilmezi opak çoraplar… Siyah opak çoraplar bacaklarınızı daha uzun ve ince gösterecektir. Bu da kombininizi şık yaparken hem de küçük bir hileyle sizi daha fit gösterecektir.Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.