Her kadının telefonunda olması gereken 5 uygulama

Her kadının telefonunda olması gereken 5 uygulama

Telefonlarımız elimizden düşmüyor. Hayatımızı planlarken de en büyük yardımcımız artık bu küçük cihazlar. Farklı işletim sistemleri de günün koşturmacasını ve yoğunluğunu en aza indirmek için farklı farklı uygulamalar sunuyor.

Telefonumuzun uygulama mağazaları bizlere; stres, planlama, kilo kontrolü ve yemek tarifleri gibi yüzlerce seçenek olan bir havuz sunuyor. Hem kişisel hayatı hem de ailesi ile yakından ilgilenmek zorunda kalan ve bu karmaşada dağılan kadınlar için favori 5 uygulamayı derledik.

1.Meditasyon

Türkçe bir uygulama olan 'Meditasyon' ile evde ofiste yolda istediğiniz her an, günün stresinden biraz olsun uzaklaşıp kafanızı dinleyebilirsiniz. Farklı ses destekleri olan 'Meditasyon' ile sizde beyninizdeki fazla düşüncelerden arınabilirsiniz.

2.Peaap

Kadınların ovülasyon dönemi için eşsiz bir uygulama. Zaman takvimi, hatırlatma gibi özellikleri olan bu uygulama, eğlenceli dili ile sizi kendisine bağlayacaktır.

3.Facetune 2

Başarılı fotoğraf düzenleme uygulaması facetune, sizin ve fotoğraf galerinizin en yakın dostu olacak. İçinde birçok özelliği olan facetune ile, dişlerinizi beyazlatabilir, gözlerinizi ve gülümseyişinizi genişletebilir, göz renginizi değiştirebilirsiniz.

4. Stylebook

Stylebook'un, dolabınızın düzeni için seveceğiniz bir uygulama olacağının garantisini verebiliriz. Giymeniz için sizi bekleyen onlarca kıyafeti buraya yükleyerek kolayca görebilirsiniz.

5.Babywatch

Anne adaylarına ve annelere yol gösteren bu uygulama favorileriniz arasına girecek.

Önerilen Haberler