Hollywood Yıldızlarının En Samimi Güzellik Önerileri

Hollywood Yıldızlarının En Samimi Güzellik Önerileri

Tüm zamanların en güzel bulunan kadınları, güzellik sırlarını sizlerle paylaşıyor. Küçük dokunuşlarla yapılan bu güzellik tüyolarını okuyunca çok şaşıracaksınız.

Hollywood'un güzel kadınları, güzellik önerilerini sunuyorlar. Her zaman neden güzel göründüklerinin sırlarını samimi bir şekilde anlatıyorlar.

BEYONCE

Dünyaca ünlü yıldız Beyonce, sırrını şu şekilde anlatıyor: "Her zaman gülümseyin ve cildinizden nemlendiriciyi eksik etmeyin."

KATE WİNSLET

Yıllara meydan okuyan güzel oyuncu, "İyi bir göz kreminin yerini hiçbir şey tutamaz. Stresliyken, seyahatteyken çöken göz altlarınızın en ihtiyaç duyduğu şey kendi ihtiyacına uygun bir kremdir." ipucunu veriyor.

MARY J. BLİGE

"Her koşulda ne olursa olsun, gece yüzünüzü su ile temizleyin. Susuz temizleme asla suyun yerini tutamaz. Makyaj olsun olmasın, yüzünüze su değdirmeden yatağa gitmeyin."

GWYNETH PALTROW

"Cildim için omega 3 yağını kullanıyorum. Cildime yağ sürmeyi seviyorum. Dünyadaki en sevdiğim duygulardan biri... "

LUCY LİU

"Cildizini canlandırmak için bir küp buzu arada yüzünüzde gezdirin. Cildiniz anında canlanır, taze görünür."

SCARLETT JOHANSSON

"Yüzüme ışıltı eklemek istediğim zaman, cildimin bazını mat yapıyorum. Mat tene parıltılı ruj ya da allık sürüyorum."

LİV TYLER

"Fondöteni ve allığı (hafif pembe) uyguladıktan sonra şeffaf bir toz pudrayla üstünden geçin. Sonra biraz gülsuyu spreyi sıkın. Birkaç dakika bekleyin. Sonuç transparan ve makyajsız gibi görünen kusursuz ve bakımlı bir ten.."

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.