Hurmalı Dondurma Yediniz Mi?

Hurmalı Dondurma Yediniz Mi?

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez lezzeti dondurmaya, Ramazan sofralarının baş tacı hurma ve tahinle bambaşka bir yorum katan Kahve Dünyası, çikolata kaplı hurma ile de iftar sonrasında keyifli sohbetlerin eşlikçisi oluyor.Kahve Dünyası, Ramazan ayını benzersiz lezzetlerle karşılıyor. Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez lezzeti dondurmaya, Ramazan sofralarının baş tacı hurma ve tahinle bambaşka bir yorum katan Kahve Dünyası, çikolata kaplı hurma ile de iftar sonrasında keyifli sohbetlerin eşlikçisi oluyor.

Kahve Dünyası, Ramazan ayını birbirinden özel lezzetlerle karşılıyor. "Hurmalı Dondurma" ve "Tahinli Dondurma", iftar sofralarına yaraşır lezzette bir tatlı seçeneği oluşturuyor. Kahve Dünyası'nın lezzetli çikolatasını hurmayla buluşturan "Çikolata Kaplı Hurma" ise iftar sonrasında çayın, kahvenin ve keyifli sohbetlerin eşlikçisi oluyor. 

Kahve Dünyası'nın bütün dondurmaları gibi hiçbir katkı maddesi içermeyen ve ev yapımı tarzında, günlük olarak üretilen "Hurmalı Dondurma"sı; sindirim sistemi ve cilt için son derece faydalı bir meyve olan vitamin, mineral ve lif zengini hurmadan, şeker ilave edilmeden hazırlanıyor. 

Gerçek susam, yoğun kıvamlı tahin, süt ve saleple hazırlanan "Tahinli Dondurma" ise enerji ve zindelik veriyor. En kaliteli hurmaları yüzde 100 gerçek bitter çikolatayla bir araya getiren "Çikolata Kaplı Hurma" ise adeta alışkanlık yapıyor. Kahve Dünyası'nın bu eşsiz lezzetleri Ramazan ayı boyunca tüm Kahve Dünyası mağazalarında lezzet tutkunlarını bekliyor.

Önerilen Haberler