Huzur Bulacağınız Şehirler Huzur Bulacağınız Şehirler

Huzur Bulacağınız Şehirler

Dingin ortamı ile sakin bir hayat tarzı olan şehirler, huzurlu bir yaşam sunuyor.

FRANSA / LOİX

Bir "Dolce Vita" kenti olan Loix, Akdeniz kültürünü tam anlamıyla göreceğiniz bir şehir. Ada içinde adaları göreceğiniz şehir dinginliğe ulaşmanızı sağlayacak.

ABD / SONOMA

"Amerika'daki İtalya" olarak adlandırılan Somoma, San Fransisco'da bulunuyor. İtalya'nın meşhur kenti Toksana'yı andıran atmosferi, huzur ve dinginlik veriyor. 12 bin nüfusu olan Sonoma, klasik bir Amerikan şehrinden çok uzak bir şehirdir. Somoma'da sakin bir ortamda leziz yemekleri tadabilirsiniz.

NORVEÇ / ULVİK

1.200 nüfuslu Ulvik, Norveç'in iç kesimlerinde yer alıyor. Kampçıların uğrak mekanlarından olan Ulvik, gölün etrafında masalsı bir görünüm sunmaktadır. Şehirde yerel besinleri tüketerek organik bir yaşam sürebilirsiniz.

İSPANYA / LEKEİTİO

İspanya'nın Bask bölgesinde yer alan Lekeitio, temiz ve uzun sahiliyle huzurlu bir ortam sunmaktadır. Etkileyici gotik mimarisi olan şehir, renkli balık restoranları ile gerçeküstü bir yaşam sunuyor.

AKYAKA

Hemen yanı başınızdaki Akyaka, uçsuz bucaksız sedir ve çam ormanları ile size huzur verecek. Cennet gibibir doğaya sahip olan, taş sokakları, farklı mimariye sahip evleri ve saklı koyları aradığınız huzuru bulmanızı sağlayacak.

GÜNEY AFRİKA / SEDGEFİELD

Doğa belgesellerini aratmayacak bir tabiata sahip olan Sedgefield,okyanus kenarında bekleyen saklı bir cennet gibi. El değmemiş plajlarda ve özel spor aktivite alanlarında yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

İTALYA - SAN VİNCENZO

Toskana'nın sahil kasabası olan San Vincenzo, özel mutfağı ve eşsiz doğası ile görenleri büyülüyor. Atmosferi ile huzur veren şehir, su sporu yapanlar için de aktivite alanları sunuyor.

KOLOMBİYA / PİJAO

Kolombiya'nın güneyinde yer alan Pijao, kartpostalları andıran bir görünüme sahip. Bir tarım şehri olan Pijao'da doğal yaşam olanaklarına sahip olacaksınız. Latin Amerika gezisi yapanlar bu şehre gelerek özel kültür ve mimariye şahitlik edebilirler.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler