İbrahim Kutluay

İbrahim Kutluay'dan mesaj: Ben yandım oğlun yanmasın

Demet Şener ile Cenk Küpeli evliliğinde yeni bir iddia ortaya atıldı. İbrahim Kutluay'ın nikah öncesi Demet Şener'in kayınpederi Avni Küpeli'yi aradığı öne sürüldü.

11 yıllık eşi İbrahim Kutluay'dan boşanan Demet Şener, 21 Haziran'da Cenk Küpeli ile nikah masasına oturmuştu. Damadın anne ve babasının nikahta hazır bulunmaması dikkatlerden kaçmazken İbrahim Kutluay'ın damadın babası Avni Küpeli'yi aradığı iddiası, gündeme bomba gibi düştü.

İSTENMEYEN GELİN Mİ?

Demet Şener ve İbrahim Kutluay boşanma sonrası aşk hayatları ile gündem geldiler. Demet Şener Cenk Küpeli ile aşk yaşadığı konuşulurken İbrahim Kutluay'ın da adı sık sık Edwina Sponza ile gündeme geldi. Demet Şener, Cenk Küpeli ile 2,5 aylık ilişkisini nikah masasına taşıyarak dünyaevine girdi. Ancak nikah töreninde damadın anne ve babasının olmaması Demet Şener'in istenmeyen gelin olduğu yönünde iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.

BABA AVNİ KÜPELİ, İBRAHİM KUTLUAY'IN ARKADAŞI

Çiçeği burnunda çiftin düğünü hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. İbrahim Kutluay'ın basketbol yorumcusu Avni Küpeli ile arkadaş olduğu öğrenildi. İbrahim Kutluay ve Avni Küpeli arasında düğün öncesi görüşme gerekleştiği ve Kutluay'ın "Ben yandım oğlun yanmasın'' dediği iddia edildi.

Önerilen Haberler