İbrahim Tatlıses yıllar sonra direksiyon başında

İzmir'de yaşamaya başlayan İbrahim Tatlıses bugünlerde Bodrum'da tatil yapıyor. Sosyal medya hesabında Bodrum tatili paylaşımı yapan ünlü sanatçı, yıllar sonra ilk kez direksiyon başına geçtiği anların videosunu paylaştı.

İbrahim Tatlıses yıllar sonra direksiyon başına geçtiği anların videosunu kişisel sosyal medya hesabından paylaştı. "Bodrum yolları bizden sorulur" notu ile paylaşılan videoda "Yallah şoför" şarkısı çalması ise dikkatlerden kaçmadı.

"YALLAH ŞOFÖR"

İbrahim Tatlıses'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım takipçilerini heyecanlandırdı. Yıllar sonra direksiyon başına geçen İbrahim Tatlıses "Yallah şoför" şarkısı eşliğinde Bodrum yollarında araç kullandı. İbrahim Tatlıses'in paylaşımı, takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

"İMPARATOR YOLLARDA"

İbrahim Tatlıses'in paylaşımı kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutulurken takipçilerinden gelen samimi mesajlar dikkatlerden kaçmadı. "İmparator yollarda", "Yoluna kurban" ve "İmparator bir tanedir. Ondan bir daha olmayacak." gibi yorumlar yapıldı.

Önerilen Haberler