İç güzelliğe değil dış görünüşe önem veren burçlar

İç güzelliğe değil dış görünüşe önem veren burçlar

Aşk hayatınızı belirleyen burçlar, seçimlerinizde sizi farklı kriterle göre tercih yapmaya itiyor. Bazı burçlar iç görünüşe önem verirken bazıları ise dış güzelliğe önem veriyor.

"Önemli olan dış güzellik değil iç güzellik" diyorum deseniz de gerçek pek de öyle değil. Çünkü siz iç güzellik deseniz de burcunuz sizi dış güzelliği aramaya itiyor olabilir.

TERAZİLER

Bakımlı olmaya ve şık görünmeye çok önem veren Teraziler, çekici görünüme önem verir. Abartılı olmamak kaydıyla estetik görünüm arayan Teraziler, kibar ve modern görünümden hoşlanırlar.

BAŞAKLAR

Çok seçici ve kılı kırk yaran bir tarzı olan Başaklar, eş seçimi konusunda da aynı şekilde titiz davranır. Dış görünüm konusunda çok detaycı olan başak burcu insanları, sadece partnerine karşı değil kendisine karşı da açık acımasız eleştiriler yapar.

BOĞA

Dışarıdan bakıldığında aristokrat bir tarzı olan Boğalar, zevkine düşkün insanlardır. Lükse ve güzelliğe önem veren Boğalar, dış görünümde kusursuzluğu aradığı gibi maddi olarak da güçlü olmaya önem verirler.

ASLAN

Zodyak'ın starı olan Aslanlar, özgüveni ile her yerde ön plana çıkarlar. Giyim tarzına ve dış görünüme önem veren Aslanlar, sönük karakterlerden hiç hoşlanmaz. Onlar için dış görünümün şık ve zarif olması yetmez, aynı zamanda karşısındakinin havalı ve özgüvenli olmasını ister. Kısacası Aslanların yanında mütevazi tipleri pek göremezsiniz.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler