İdeal erkeği bulduğunuzu gösteren 6 işaret

İdeal erkeği bulduğunuzu gösteren 6 işaret

Partnerinizin evlilik için ideal erkek olduğundan tam olarak emin değilseniz, onun ideal bir erkek olup olmadığını gösteren işaretlere bakarak kararınızı netleştirebilirsiniz.

Evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı istediğiniz kişiyi bulduğunuzu anlamak için birtakım kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Eğer partneriniz kriterleri taşıyorsa nikah masasına geçebilirsiniz.

1.İLK İŞARET: İYİ BİR TAKIM OYUNCUSU MU?

Partnerinizin evlenmek için ideal erkek olduğunu gösteren ilk işaret uyumlu bir takım arkadaşı olmasıdır. Birlikte hareket etme ve ortak hedeflere odaklanma konusunda başarılıysa, evlilik hayatında sizinle iyi bir ikili olacak demektir.

2.SİZİ DEĞİŞİME ZORLAMIYOR

Yaptığınız şeyler ona sempatik geliyor ve sizi siz olduğunuz için seviyorsa doğru kişi ile karşı karşıyasınız demektir. Tercihlerinizi ve sizi siz yapan özellikleri değiştirmeye zorlamıyorsa evliliğiniz sizin için mutlu ve huzurlu olacak demektir.

3.AİLEYE ÖNEM VERİYOR MU?

Partnerinizin sizin özel hayatınıza ve ailenize önem veriyorsa büyük sorunlar daha evlenmeden önce çözülmüş demektir. Eğer partneriniz ailenizle iyi anlaşıyorsa evliliğiniz temelleri oldukça sağlam olacak demektir.

4.MESAFELER UZASA DA İLİŞKİNİZ CANLI KALABİLİYOR MU?

İlişkilerin en zor anları, mesafelerin açıldığı zamanlardır. Partneriniz iş ya da farklı nedenlerle seyahat ettiğinde de ilişkinizde aynı heyecan korunuyorsa bu durumda ilişkiniz gelecek vaat ediyor demektir.

5.GELECEĞİ PLANLIYOR MUSUNUZ?

Parterinizle sadece bugün değil geleceği de planlıyorsanız, ilişkiniz uzun soluklu olacak demektir. Evlenmeden önce bu detaya dikkat etmelisiniz.

6.GÜVEN DUYGUSU SAĞLANDI MI?

Partnerinizle aranızda her türlü özel bilgiyi paylaşıyor ve sırlarınızı birbirinize anlatıyorsanız güven duygusu oluşmuş demektir. Bu da partnerinizin evlenilecek kişi olduğunun en büyük göstergelerindendir.

Önerilen Haberler