İnci Soydan ile Güzelliğin İlham Veren Yolculuğu

İnci Soydan ile Güzelliğin İlham Veren Yolculuğu

Güzellik ve kişisel bakım endüstrisi, son yıllarda yaşanan gelişmeler ekseninde önemli bir ivme kazandı.

Türkiye'nin genç nüfusu, sektörün iç ve dış dinamikleri ve dengeleri etkileyen parametreler, endüstrinin hızlı bir şekilde büyümesinin önünü açtı. Güzellik sektörünün gösterdiği bu önemli başarının arkasında yer alan liderler ise büyümede kilit rolü üstleniyor.

İmza attığı işlerle açıldığı günden bugüne içinde bulunduğu zamanın çok ötesinde vizyoner bir bakış açısı geliştiren İnci Soydan Güzellik Evi, sektörü domine eden markalar arasında yer alıyor. Antalya'da başlayan güzellik yolculuğunu Ankara, İstanbul ve Bursa ile sürdüren İnci Soydan Güzellik Evi; binlerce kişiye profesyonel ekipman ve uzman ekibiyle bilimsel temelli hizmet sunmaya devam ediyor.

"Şifacı büyük teyzemin reçeteleri, bugünün bilimsel verileriyle buluştu"

Rekabetin yoğun olduğu güzellik sektörüne giriş hikayesinden bahseden İnci Soydan Güzellik Evi Kurucusu İnci Soydan; "Güzellik hayatımın her zaman bir parçasıydı ve bu hikayeyi başlatmamı sağlayacak bir ilham kaynağı arıyordum. Büyük teyzem, bir şifacıydı ve doğal maskelere olan ilgimi büyük oranda beslemişti. Bu noktada diğer metropol şehirlere oranla Antalya'da güzellik ve kişisel bakım alanında hizmet veren firmaların yetersizliği bu konuda adım atmam gerektiğini düşündürdü. Doygunluğa ulaşmamış bir pazar ve doğru bir yol haritasıyla kısa zamanda işlerimizi büyüttük. Akdeniz bölgesinin MEB'e bağlı ilk güzellik kursu da yine İnci Soydan çatısı altında gerçekleştirildi.Antalya'da İnci Soydan Form Club olarak açtığımız merkez, Türkiye'nin en kapsamlı ve büyük güzellik durağına dönüştü" dedi.

"Anadolu'nun güzellik iksirlerini gün yüzüne çıkardık"

Sektörel alanda birçok ilke adını yazdıran İnci Soydan Güzellik Evi, doğal içerikleri formüle ederek cilt bakım rutinine dahil ediyor. Kozmetik ürünlerinin vadettiği güzelliği doğal yollarla sağladıklarını ifade eden İnci Soydan; "30 yıllık profesyonel bir tecrübenin perde arkasında Anadolu'nun yüzyıllardır uyguladığı güzellik iksirleri yer alıyor. Biz İnci Soydan Güzellik Evi olarak, doğanın en özel armağanlarını bugünün güzellik ve bakım ihtiyaçlarına entegre ediyor, kişilerin beklentilerine cevap vermeyi amaçlıyoruz. Bunun için yolculuğumuzun ilk anından itibaren gizli kalmış formülleri gün yüzüne çıkararak merkezimizde uyguluyoruz" dedi.

"Kadın ve erkek bakımında geniş bir hizmet portföyü sunuyoruz"

Bitkisel cilt maskelerinin yanı sıra, birçok farklı güzellik ve bakım rutinini profesyonel olarak yürüttüklerini dile getiren İnci Soydan; "Bölgesel yağlanma ve selülit gibi sorunları minimize etmek amacıyla Body Wrap, CACI Quantum, G5 Masaj gibi teknolojik yöntemleri kullanıyoruz. Zayıflama dışında istenmeyen tüyler için acılı dönemi geride bırakan; soğuk başlıklı, SHR epilasyon sistemi sayesinde tüylerin yok edilmesini temel alan lazer yöntemlerine başvuruyoruz. Şehrin tüm stresini üzerinden atmak isteyen kişiler için Uzakdoğulu terapistler aracılığıyla birçok masaj tekniği sunuyoruz. En önemlisi de 'Bakımlı olmak kadınlara özgüdür' tabusunun yıkıldığı günümüzde erkeklerin bakım ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sağlıyoruz" dedi.

"Güzellik ve bakım standartlarını değiştirmeyi sürdüreceğiz"

Sektördeki büyümeye paralel yaşanan değişimlerin ve dünya trendlerinin takipçisi olduklarını vurgulayan İnci Soydan, bu alanda başarıyı yakalamanın en temel yolunun süreklilik olduğunun altını çizdi. Eğitim ve tecrübenin hem endüstrinin hem de markaların yaşam eğrisi adına hayati önem taşıdığını söyleyen Soydan, güzellik ve bakım standartlarının gelişimini sağlayacak çalışmalarını sürdüreceklerini dile getirdi.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.