Inglot ile Kusursuz Makyaj

Inglot ile Kusursuz Makyaj

Kusursuz bir makyajın en önemli tamamlayıcılarından ve yüze canlılık getiren kapatıcılar (Concealer) makyaj çantalarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor.Üstelik hem kapatıcı hem de aydınlatıcı olarak kullanılan ürünler pratikliğiyle tercih ediliyor. Inglot'un iki parçadan oluşan yeni ürünü Coverup ve Highlight DUO, bir tarafıyla kusurları kapatırken, hafif kremsi olan diğer tarafıyla da cilde aydınlık veriyor. 

Inglot yeni ürünü Coverup ve Highlight DUO, küçük dokunuşlarla makyajınızı hareketlendirmenizi sağlıyor. Su geçirmeyen ve iki parçadan oluşan ürünün bir tarafı mat bitiş sağlayan yüksek kapatıcılık seviyesine sahip concealer, diğer tarafı ise cilde aydınlık veren hafif kremsi yapıda aydınlatıcıdan oluşuyor. 

Yüzün renk dengesini sağlayan ve kusurları kapatan concealer cilt tonunu eşitliyor. 

Kullanışlı aplikatörünün ucunda bulunan süngeri sayesinde göz altı ve kapatılması gereken diğer alanlarda kolay ve ince uygulamaya olanak tanıyor.  Safran özütüyle zenginleştirilmiş hafif ve kremsi bir yapısı bulunan kapatıcı, çizgilenme yapmıyor, gözenekleri tıkamıyor. E vitamini, emollient (yumuşatıcı) ve edelweiss çiçeğinin kök hücrelerinden oluşan zengin içeriğiyle cildi yumuşatıp nemlendiriyor.

Ofiste, özel davetlerde ve seyahatlerde rahat kullanım 

Yüzünüze canlılık getiren ve bakışlarınıza ışıltı katacak HD pigmentlerle dolu aydınlatıcı ise, doğal, ışıltılı bir bitiş sağlıyor. İnce fırçasıyla yanaklara, kaş kemiğine ve üst dudaklara rahatlıkla uygulanabiliyor. Safran özütü cildi nemlendiriyor. Coverup ve Highlight DUO

kullanışlı ve minimal ambalajı sayesinde de her türlü kozmetik çantasına rahatlıkla sığabiliyor. Cilt tonlarına göre 5 ayrı çeşidi bulunuyor.

Önerilen Haberler