Inglot

Inglot'tan Geniş Makyaj Aksesuar Seçenekleri

Yoğun ve canlı renkler ile son teknoloji ürünlerini bir araya getirmeyi başaran Inglot, makyaj malzemelerinin yanı sıra farklı ihtiyaçlara göre belirlediği aksesuar seçenekleriyle de kullanışlı ve modern çözümler yaratıyor.Yoğun ve canlı renkler ile son teknoloji ürünlerini bir araya getirmeyi başaran Inglot, makyaj malzemelerinin yanı sıra farklı ihtiyaçlara göre belirlediği aksesuar seçenekleriyle de kullanışlı ve modern çözümler yaratıyor. Makyaj çantalarından ışıklı makyaj istasyonlarına; profesyonel makyaj aksesuarlarından tırnak bakım ürünlerine kadar daha birçok seçenek makyaj severlerin beğenisine sunuluyor. 

Inglot ürün portföyünde her zevke hitap eden makyaj aksesuar seçeneklerini bulmak mümkün. Her detayın düşünüldüğü pratik, kullanışlı ve modern çözümler sunan Inglot çantaları ile malzemeleriniz ve alanlarınızı daha düzenli tutabileceksiniz. Orijinal stilleri, zarif tasarımı ve geniş kapasiteleriyle öne çıkan çantanızı her yere götürebilecek ve rahatlıkla makyajınızı yapabileceksiniz. Inglot'un çok kullanışlı kalın kapaklı makyaj çantalarının içinde bulunan katlar sayesinde makyaj malzemeleriniz birbirine karışmadan her daim düzenli kalacak ve dışardan bir zarar görmeyecek. Inglot, ayrıca profesyonel makyaj ile uğraşanlar için de deri kaplamalı, omuz askılı, kalemlik, fırça kemerleri ve kapları gibi daha pek çok seçeneğe portföyünde yer veriyor. 

Makyaj atölyenizi yaratın 

Eğer tam bir makyaj aşığıysanız, Inglot makyaj istasyonları tam size göre bir seçim olacak.  Kendine ait ışıkları olan makyaj istasyonlarını isterseniz masa üzerinde, isterseniz ayakları sayesinde her yere konumlandırabilirsiniz.  Böylelikle istediğiniz her yeri kendi makyaj atölyeniz haline getirebilirsiniz. Çeşitli renk ve boylarda olan bu istasyonlar ile kendinizi bir star gibi hissedeceksiniz.  

Sağlıklı ve bakımlı tırnaklar 

Ojelerde 250'yi aşkın renge sahip olan Inglot, renk zenginliği kadar tırnak bakımına da bir o kadar önem veriyor. Kusursuz bir manikür için tırnak eti pensleri, makasları, bakım yağları, törpüler gibi birçok ürüne Inglot'ta ulaşmak mümkün. Kişiye özel ürünlerle her zaman sağlıklı ve bakımlı tırnaklara sahip olabilirsiniz. 

Inglot'un makyaj aksesuarlarının yanı sıra, diğer tüm ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi için www.inglottr.com adresli web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Inglot kalemlikler-makyaj çantaları fiyat aralığı: 40 TL - 210 TL 

Inglot kalın kapaklı makyaj çantaları fiyat aralığı: 300 TL - 800TL 

Inglot makyaj istasyonları fiyat aralığı: 1.500 TL - 3.500 TL 

Inglot manikür aletleri fiyat aralığı: 7 TL - 95 TL

Önerilen Haberler