İrem Helvacıoğlu

İrem Helvacıoğlu'ndan "Evlilik" İddialarına Yanıt

Sen Anlat Karadeniz'in "Nefes" i İrem Helvacıoğlu, rol aldığı diziden evlenmek için ayrıldığı iddia edilmişti. Güzel oyuncu sosyal medyada "Evlenmek için mi diziyi bırakıyorsun?" sorusuna cevap vererek iddiaları yanıtsız bırakmadı.

Sosyal medya üzerinden yöneltilen "Evlenmek için mi diziyi bırakıyorsun?" sorusuna cevap veren İrem Helvacıoğlu, "Düğün tarihini bize de söylesinler gidelim." şeklinde esprili bir cevap verdi.

"EVLENMEK İÇİN Mİ DİZİYİ BIRAKIYORSUN?"

Rol aldığı diziden evlenmek için ayrılacağı iddiaları ile gündeme gelen İrem Helvacıoğlu, Sosyal medyadan kendisine yöneltilen soruya esprili bir dille cevap vererek konuyla ilgiliaçıklama yaptı.

"Evlenmek için mi diziyi bırakıyorsun?" sorusunu cevapsız bırakmayan başarılı oyuncu "Düğün tarihini bize de söylesinler, gidelim" sözleriyle "Evlilik" iddialarını yanıtladı.

YAPIMCIDAN AÇIKLAMA GELMİŞTİ

Konuyla ilgili olarak "Sen Anlat Karadeniz" dizisinin yapımcısı Sinegraf Film "Nefes karakterine hayat veren oyuncumuz İrem Helvacıoğlu'nun diziden ayrılmasıyla ilgili çıkan haberler asılsızdır. Sosyal medya üzerinden yapılacak her türlü spekülasyon ,dizimize ve karakterlerimize zarar verecektir" açıklaması yapmıştı.

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.