İstanbul Modest Fashion Week

İstanbul Modest Fashion Week'e Halime Aden Çıkartması!

Dünyanın ilk hijabi modeli Halima Aden, Modanisa'ya özel tasarladığı koleksiyonunu İstanbul Modest Fashion Week'te tanıttı.

İstanbul Modest Fashion Week'in en unutulmaz isimleri arasına, Halima Aden adını yazdırdı. Bir model olmanın ötesindebu kez kendi koleksiyonunu da tanıttı.

Modest Fashion Week'e damga vuran ünlü isim tesettür modeli Halima Aden oldu. Moda sektöründe adı sıklıkla geçen Aden, koleksiyonunun dünya lansmanını İstanbul'da gerçekleştirdi.

KENDİ ADINI TAŞIYAN İLK KOLEKSİYONU İSTANBUL'DA

İstanbul cemiyet, iş ve sanat dünyasından birçok seçkin konuğun katıldığı defilenin en önemli konuğu muhafazakar modanın gözde isimlerinden Hijabi model Halima Aden oldu.

Aden, ilk koleksiyonunun dünya lansmanını İstanbul Modest Fashion Week'te gerçekleştirdi.

Etkinliğin ilk gününde Halima Aden'in Modanisa'ya özel tasarladığı ve kendi ismi ile çıkardığı toplamda 27 parçadan oluşan seçkin ' Halima Aden x Modanisa Bone Koleksiyonu', büyük beğeni topladı.

Bu koleksiyon Aden'in ilk iş birliği olmasının yanı sıra kendi adını taşıyan ilk koleksiyon. Aden'in türban koleksiyonu, daha şimdiden uluslararası moda medyasına haber olmayı başardı.

İşte, koleksiyonun birbirinden özel parçaları...

Önerilen Haberler