Jennifer Lopez konser bilet fiyatları dudak uçuklattı Jennifer Lopez konser bilet fiyatları dudak uçuklattı

Jennifer Lopez konser bilet fiyatları dudak uçuklattı

ABD'li ünlü yıldız Jennifer Lopez, 6 Ağustos'ta Antalya'da konser verecek. Yüksek bilet fiyatları ile dikkat çeken konser için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Loca fiyatları 50 bin euro, ayakta izleme fiyatları ise 7 bin lira olan konserin biletleri adeta cep yakıyor. Antalya'da gerçekleşecek konser için hazırlıklar devam ediyor.

ÖZEL VİLLADA KALACAK

7 yıl önce İstanbul'da konser veren Jennifer Lopez, ikinci konseri için Antalya'yı tercih etti. 3 gece Antalya'da kalacak olan dünyaca ünlü yıldız, 5 yatak odalı, özel havuzlu, helikopter pistli kurşun geçirmez camlı özel villada kalacak.

BİLET FİYATLARI DUDAK UÇUKLATIYOR

Jennifer Lopez'i ayakta dinlemek isteyenler biletlerin satışa sunulduğu ilk anda 2 bin liradan bilet satın aldılar. Tükenmek üzere olan biletlerde Lopez'i ayakta dinlemek isteyenler 7 bin lira vermek zorundalar. Jennifer Lopez konseri için 28 adet loca ayrıldı. Satışa çıktığı anda 20 bin euro olan biletler, daha sonra 25 bin euro, şimdi ise 50 bin euro oldu. Sadece 1 adet locanın kaldığı belirtilirken, bu locada dünyaca ünlü başka bir yıldızın Lopez'i izleyeceği iddia edildi.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler