Kadınlarda Erkeklere Çekici Gelen 5 Şey

Kadınlarda Erkeklere Çekici Gelen 5 Şey

Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu şeyler denince aklınıza klasik şeyler geliyorsa yanılıyorsunuz. Biraz korku, biraz dağınıklık, biraz da aksanlı konuşma ve daha fazlası...

Kadınlarda erkekleri etkileyen klasik unsurlar dışında pek bilinmeyen farklı şeyler de vardır. Bazı kadınlar bunların farkında ama pek çoğu bunlardan habersiz.

1.SALAŞ BİR TARZ

Fönlü saçları, permayı ve kılı kırk yararak özendiğiniz makyajı bazen bir kenara bırakmalısınız. Genellikle güzel görünmenizi isteyen erkekler, ara sıra dağınık görünmenizden oldukça etkilenirler. Her zaman değil ama nadiren salaş tarza bürünerek erkeklerin gardını düşürebilirsiniz.

2.BİRAZ KORKU

Kadının bazı durumlarda korku hissi yaşaması, erkeğe çekici gelir. Korku yaşayan bir kadını korkusundan kurtarmak, erkekte küçük bir süper kahraman hissi uyandırır. Bu hissi yaşamak için erkekler fırsat kollar.

3.MAKYAJ YAPMAK

Makyajın erkekler için ilgi çekici bir sebep olduğunu biliyoruz. Ancak size hatırlayacağımız nokta biraz daha farklı. Erkekler sizi makyaj yaparken izlemekten çok hoşlanırlar. Özenle ve başarılı şekilde makyaj yaparken sizi izlemek erkeklerde büyüleyici bir etki oluşturuyor.

4.GÖZLÜKLER

Nedendir bilinmiyor ama gözlükler erkekleri hep etkilemiştir. Erkekler gözlüklü kadınları hep daha çekici bulmuştur. Sadece alışverişe çıkarken ve tatildeyken değil, evde TV izlerken de aynı etki size yardım edecek.

5.AKSANLI KONUŞMAK

Aksanlı olmak genellikle kusur olarak görülür. Ancak rahatsız etmeyen bir aksan, erkekler oldukça çekicidir. Hafif bir aksan ve bazı kelimelerde yapılacak hassas vurgular sizi çekici bir kadına dönüştürecektir.

Önerilen Haberler