Kadınları Zayıf Gösteren Giyim Yöntemleri

Kadınları Zayıf Gösteren Giyim Yöntemleri

Kadınları zayıf gösteren püf noktaları ile daha ince ve daha zarif görünüme kavuşabilirsiniz.

1.V YAKA KIYAFETLER

V yaka kıyafetler boyun kısmını zayıf göstererek dikkati üst kısma çeker. Dikkatleri alt taraftan üst kısma çekmek için V yaka kıyafetler ideal bir tercihtir.

2.BOYUNA ÇİZGİLERİ TERCİH EDİN

Kadınlar daha zayıf görünmek için boyuna çizgili elbiseleri tercih etmelidir. Enine çizgili kıyafetler daha kilolu göstereceği için boyuna çizgili etekler, pantolonlar ve bluzlar sizi zayıf gösterecektir.

3.UZUN PALTOLAR

Soğuk kış günlerini avantaja çevirebilirsiniz. Sizi zayıf gösterecek en önemli silahlardan biri uzun paltolardır. Kilolarınızı uzun paltolarınızın altına gizleyerek hem fit hem de cool bir görünüme kavuşacaksınız.

4.KEMERLERİ İHMAL ETMEYİN

Bedeniniz ne olursa olsun kemer kullanmayı ihmal etmeyin.Kemerler belinizi tolere edecek işlevsel bir aksesuardır.

5.ZITLIKLARDAN YARARLANIN

Kıyafet kombinini yaparken etek bluz ve benzeri seçimlerde alt ve üst kısımdaki renkleri zıt olacak şekilde kontrast oluşturun.

6.GENİŞ OMUZLU KADINLAR

Geniş omuzlu kadınlar ince görünmek için 70'lerin modasına dönebilirler. Şapka tercihi ile omuzlarındaki genişlik dengeleyerek ince bir görünüm elde edecekler.

7.SİLUETİNİZİ DÜZLEŞTİRİN

İnce bir görünüm elde etmek için kıyafetlerinizi uzun düz şekilde seçmeniz gerekiyor. Silüetinizi düz şekilde gösterecek boru paça ipek pantolon tercihi, ince görünmek için doğru seçim olacaktır.

8.GÖZ YANILSAMALARINI KULLANIN

Giyim kombininizde kendinizi küçük gösterecek göz yanılsamalarını kullanın. Çanta tercihinizi normalden büyük yaparak daha küçükmüş gibi görüneceksiniz.

9.BLAZER CEKETLERİ KULANIN

Blazer ceketlerle bel bölgenizi kamufle edin. Geniş kalçalar ve geniş bel, blazer ceketle yokmuş gibi görünecek.

10.KUM SAATİNİ DENEYİN

Belinizi ince gösterecek olan kum saati giyim modelleri, omuzları ve bel altı bölgeyi geniş göstererek bel bölgesinde incelik oluşturur. Bu illüzyon sayesinde ince görüneceksiniz.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler