Kadınların Erkeklerde Görmek İstemediği Şeyler

Kadınların Erkeklerde Görmek İstemediği Şeyler

Erkekler dikkat! Sizin için hayatın parçası olan bazı şeyler, kadınların sizden soğumasına neden olabilir.

Uzun bıyıklar, tespih, kulak kılı, sarı dişler ve ucuz parfümler sizin için normal olabilir. Ancak bu özellikler kadınların sizden soğuması için yeterli nedenlerdir.

AĞIZ KOKUSU

Ağız kokunuz varsa doktora görünün. Yiyip içtiklerinize dikkat edin. Ağız spreyi gibi ferahlatıcı çözümleri uygulayın. Ne yaparsanız yapın ama ağzınız kokuyorken buluşmaya gitmeyin.

KİRLİ TIRNAKLAR

Kadınların erkeklerde ilk baktıkları yerlerden biri tırnaklardır. Bir erkeğin ellerinin temiz olması kadının gözünde büyük bir artı puandır.

UZUN BIYIK

Yüzün şekline göre göre uygun şekilde bıyık bırakmak erkek için ideal olabilir. Ancak çok uzun bıyıklar kadınlar tarafından beğenilmez. Çorba ya da ayran içerken karşınızdaki kadının sizin hakkınızda neler düşündüğünü öğrenmek bile istemezsiniz.

TESPİH

Elinizden tespihi düşürmüyorsanız bu alışkanlığınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü kadınlar tespih kullanan erkeklere pek de hoş gözle bakmıyor.

BURUN KILI

Burun kılları sağlık için faydalı ancak dış görünümünüzü etkilemeyecek şekilde temizlenmeli. Burun kılı olan bir erkeğin kadınlar karşısında şansı sıfır denecek kadar azdır.

KULAK KILI

Tartışmaya bile gerek yok. Kadınların karşısında canavar gibi görünmek istiyorsanız kulak kıllarınız olduğu gibi kalabilir.

SIRT KILLARI

Sırt kılı, istisnasız her kadının nefret ettiği bir durumdur. Kadınlar tüy yumağına sarılmak istediklerinde peluş ayıyı tercih edeceklerdir.

SARI DİŞLER

Marketlerde ve eczanelerde onlarca çeşit diş macunu varken sizin dişleriniz hala sarı mı? Dişlerinizin bakımını yaptırmak ve sigara içiyorsanız sigarayı bırakmak çok doğru adımlar olacaktır.

ALTIN TAKI

Kadınları kendinizden soğutmak için altın takıdan daha kolay bir yol olamaz. Zengin olduğunu belli etmek için altın takı takmak, erkeği çok itici gösteriyor.

GÖBEK

Göbeğiniz sizden önde gitmeye başlamışsa duruma acilen müdahale etmeniz gerekiyor. Çünkü kadınların en sevmediği şeylerden biri de göbektir.

YUMURTA TOPUK

Hala yumurta topuk giyen erkek varsa acilen bu alışkanlığını terk etsin. Ayakkabı tercihiniz ne olursa olsun ama yumurta topuk olmasın.

DİĞERLERİ

Ucuz koku, aşırı kaslı vücut, ter kokusu, beyaz pantolon, aşırı jöleli saç ve renkli lens, kadınların erkeklerde görmekten hoşlanmadığı şeylerdendir.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler