Kamp Yapmak için İdeal 5 Kamp Alanı

Kamp Yapmak için İdeal 5 Kamp Alanı

Kamp yapmak için yer ararken kampçıların beğendiği ve güzel zaman geçirdiği kamp alanlarını sizin için derledik. İşte, birçok güzelliğin bulunduğu ve tatillerde zaman geçirilecek ideal 5 kamp alanı...

Bayramın yaklaştığı ve tatil fırsatlarının arttığı şu günlerde kampçılar yeni yerler arıyor. Hem İstanbul'a yakın şehirlerin yer aldığı hem de farklı fikirler sunan listemize bakabilirsiniz.

OLYMPOS

Oldukça meşhur olan özellikle 80'lerde yabancı turist akımı ile birlikte önemi daha da fark edilen Olympos, deniz,tarih ve yeşili ile her şeyi sunuyor size. Boşu boşuna ünlenmeyen Olmpos, Antalya'nın adeta göz bebeği.

BOZCAADA

Çanakkale, Bozcaada'nın güneyinde çınar ağaçlarının çevrelediği kamp alanı, hem İstanbul'a yakın olmasını hem de denize girmek isteyenler için bir fırsat.

KAPADOKYA

Kapadokya'ya gittiğinizde sadece otellerde konaklamak zorunda değilsiniz. Kapadokya'yı gezmek hatta balon turları yapmak isteyenler kamp yaparak aynı anda iki tatil seçeneğini de yaşayabilirler. Daha uygun şekilde Kapadokya'yı gezmek ve doğası ile de haşır neşir olmak bizce oldukça cazip.

CUNDA ADASI

İstanbul'a yakın kamp alanı arayanlar için bir diğer fırsat Balıkesir Cunda Adası. Midilli taraflarında bulunan kamp alanları kampçılara deniz ve yeşili aynı anda sunuyor.

ARTVİN KAMP ALANLARI

Doğanın muhteşemliğini sunan Artvin, aynı zamanda birçok kamp alanına ev sahipliği yapıyor. Yeşilin en güzel tonlarını kampçılara sunan Artvin, zaten turistlerin akınına uğruyor. Ancak doğayla daha yakın olmak isteyenler otel yerine kamp alanlarını tercih ediyor.

Önerilen Haberler