Kan Grubunuz Karakterinizi Ele Veriyor

Kan Grubunuz Karakterinizi Ele Veriyor

Kan grupları hakkında yapılan bir araştırma, kişilik özellikleri ve kan grubu arasında ilginç bağlantıları ortaya çıkarmış.

Kan grubuna göre incelenen insanların kan gruplarına göre farklı karakterde özellikler ortaya koydukları belirlenmiş.

A GRUBU

Şehir hayatına kolay uyum sağlayan A grubu insanlarının hisleri kuvvetlidir. Uyumlu yapıları ile öne çıkan bu kişiler, zorluklarla karşılaştıklarında zayıf düşebilirler. En belirgin özellikleri paylaşımcı olmalarıdır. Sıkıntıları hariç her şeylerini paylaşmaktan mutlu olurlar.

A grubu kadınları para harcamaya düşkündür.

B GRUBU

B kan grubu insanları A grubu kadar şehir hayatına uyum sağlamış değildir. Tam olarak düzen kurmada zorlanırlar. Konforuna çok düşkün olmayan bu grup, yetki sahibi olmaktan hoşlanırlar. Otoriter, inatçı ve sert mizaçları vardır. Empati yetenekleri gelişmiştir.

B grubu kadınları parasal konularda cimri tavır takınır.

AB GRUBU

Hassas A grubu ile dengeli B'nin birleşimi olan AB grubu, kişilik olarak parçalı bir görünüm yansıtırlar. Diğer üç grubun özelliklerinden unsurlar barındıran AB, tüm kan gruplarının yüzde 5'ini oluşturması ile nadir bulunan özelliktedir. Çevrelerine önem veren AB grubu, mantıklı adımlar atması ile başarıya ulaşırlar.

AB grubu kadını makyaj ve yemek konularında hassastır.

0 GRUBU

0 kan grubu insanları, cesaretli, özgüvenli ve güçlü karaktere sahiptir. Bulundukları ortama kolay adapte olurlar. Hayatı pozitif yaşamayı bilen 0 kan grubu insanları, sosyal ilişkileri kuvvetlidir ve lider kişiliğe sahiptirler.

0 grubu kadını yemek yapmayı sevmez, mutfak bütçesini kıyafet harcamalarında kullanır.

Önerilen Haberler