Kandan ve Kemikten Çocuklar Raflarda

Kandan ve Kemikten Çocuklar Raflarda

Haftalardır çok satanlar listelerinden düşmeyen muhteşem bir fantastik roman: Kandan ve Kemikten Çocuklar.Tomi Adeyemi'den, yayımlandığı ilk günden beri tüm dünyada adından söz ettiren, haftalardır çok satanlar listelerinden düşmeyen muhteşem bir fantastik roman: Kandan ve Kemikten Çocuklar. hep kitap'ın Türkçede okurlarla buluşturduğu roman 18 Mayıs'ta raflarda!

Zelie mutlu günlerini özlüyor. Annesinin yanında olduğu, büyünün tüm Orişa'da özgürce dolaşabildiği günleri. Çünkü zalim bir kral hem annesini hem büyüyü yok etti. Majilerin içinden büyüyü söküp aldı. Herkesi yalnızca kendi isteklerini yerine getirmeye mahküm etti.

Ama buraya kadar! Artık Zelie'nin sırası. Şimdi büyüyü geri getirme, Orişa'yı eski günlerine döndürme şansı var. Yolda başına ne gelirse gelsin, her ne pahasına olursa olsun bu yolda ilerlemeli. Annesinin intikamını almalı. Ama ağabeyi ve davetsiz misafirleriyle çıktığı bu yol sandığı kadar kolay değil. Ölüm ve korku salan muhafızlar her yerde. Sularda intikam dolu ruhlar bekliyor. Üstelik Zelie yeni yeni hissetmeye başladığı güçlerini kontrol etmekte zorlanıyor. Sadece güçleri mi? ya duyguları? Hem de en olmadık yer ve zamanda…

Esra Kökkılıç'ın İngilizce aslından dilimize çevirdiği Kandan ve Kemikten Çocuklar, 18 Mayıs'ta hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

Önerilen Haberler