Kara Sevda dizisi Amerika

Kara Sevda dizisi Amerika'ya transfer oldu

Dünyada en çok dizi ihraç eden ülkeler arasında rekora koşan ülkemiz bu başarılılarına bir yenisini daha ekliyor. Neslihan Atagül ile Burak Özçivit'in başrolde olduğu Kara Sevda dizisi, önümüzdeki hafta Amerika'da yayına girerek dizi sektörümüzün başarılarına bir yenisi eklenecek.

2017 Uluslararası Emmy'den ödülle dönen Kara Sevda, 8 Temmuz'da İspanyolca yayın yapan kanalda ekrana gelecek. Şimdiye kadar 80'den fazla kanalda yayına giren dizi, dünyaya dizi ihraç eden ülkeler sırlamasında zirveye yaklaşan ülkemizi daha da güçlü bir konuma getirecek.

BAŞROLLERDE BURAK ÖZÇİVİT VE NESLİHAN ATAGÜL VAR

Başrollerde Burak Özçivit'in ve Neslihan Atagül'ün yer aldığı dizi şimdiye kadar 80'den fazla ülkede ekrana geldi. Amerika'da da yayına girecek olan dizi, her gün saat 19.00'da başlayacak. Dizide Melisa Aslı Pamuk ve Kaan Urgancıoğlu gibi isimler de yer alıyor.

AMERİKA'DAN SONRA İKİNCİYİZ

Dizi ihraç eden ülkeler sıralamasında dünyada söz sahibi konumda olan ülkemiz bu alanda ABD'den sonra 2. sırada yer alıyor. İçerik anlamında olduğu kadar teknik anlamda da büyük gelişme gösteren dizi sektörümüz, son olarak Kara Sevda dizisi ile bu başarısına yeni bir halka ekledi.

Önerilen Haberler