Kararlı Olabiliriz

Kararlı Olabiliriz

Bugün ne yapılabilir ? Haftanın ilk gününde Aslan burcunda ilerleyen Ay, enerjimizi güçlü ve kararlı biçimde kullanabileceğimizi anlatıyor.

Bugün ne yapılabilir ' Haftanın ilk gününde Aslan burcunda ilerleyen Ay, enerjimizi güçlü ve kararlı biçimde kullanabileceğimizi anlatıyor. Mücadele içeren koşullar da var ancak göstereceğimiz çabalar işe yarayacak. Bugün iş hayatında bir sunum gerçekleştirmek dikkat çekmemize yardımcı olabilir. Otorite figürleri ile daha çok bir araya gelebiliriz. Nelerden kaçınmalı ' Maddi konularda da kararlıyız ve düşüncelerimizi somut hale getirebiliriz. Öğle sonrasında ortak bir amaç çevresinde toplanabiliriz. Bu saatlerde eve, ailemize ilişkin uğraşlarda da ilerleme kaydedebiliriz. Ancak gün içerisinde kişisel konularda, ilişkilerimizde daha esnek ve anlayışlı olmaya da özen gösterelim. Daha paylaşımcı olmak için çaba gerekiyor.
Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Önerilen Haberler