Karşıt Renklerin Birleştirici Gücü

Karşıt Renklerin Birleştirici Gücü

Canlı renklerin içinde gök kuşağını temsil etmeye ne dersiniz?

Baştan aşağı aynı renklere bürünmeye sıkılanlar, görünümlerini bloklara bölüyor. Turuncu ve yeşil, kırmızı ile mavi tek bir kombinde buluşuyor. Üstelik ikonik stil bir kez daha mertebe atlıyor. Her defasında karakteristik tarzını ortaya koymak isteyen kadınlar, karşıt renklerin birleştirici gücü ile stilini koruyor.

Mavi & Kırmızı

Mavinin tonları, kırmızının tonlarıyla birleşince ortaya yüksek bir enerji saçılıyor. Moda dünyasına baskın yapan göz alıcı renklerin bir aradaki yüksek sesi cesur, şık ve ölçülü. Trendlere gönderme yapan bu ikili altlı üstlü fark etmeden bir arada oldukça güçlü. Lapis maviden niagara maviye mavinin her tonu capcanlı kırmızıyla buluşuyor. Kırmızı bir elbisenin içinden göz kırpan mavi gömlekler ya da tam tersi bir kombin. Bu ikiliyi bir arada sokaklara çıkarın.

Turuncu & Yeşil

Turuncu ve yeşilin sıcak tonları, bu yaz çok konuşulacak. En güçlü tonlarıyla bir araya bu ikilinin sert geçişleri temkinli bir stil şıklığı yakalıyor. Biraz havai biraz tropik, bu sevilen ikiliye bir de palmiyeler, ananaslar, eğlenceli figürler mi eşlik etse?

Lacivert & Pembe

Kontrast renklerin en romantik tavrını lacivert ve pembenin buluşması yansıtıyor. Mesafeli duruşlarını bozan iki yakın arkadaş dostluklarını pekiştiriyor. Cool tavrıyla mavi ve pembenin sevilesi tavrını keşfedin.

Sarı & Siyah

Sarı – siyah, sarı – siyah, bulduk siyah – sarı! 2017'nin trend rengi sarıyı siyahla buluşturmalı. Bu ikilinin bir aradaki çekici silüeti sezonun en sevilenleri. Siyah bir etekle sarı bir üstün farkını kim inkar edebilir ki? Kontrast uyumu yakalayacağınız bu iki yakın arkadaş taptaze bir ilkbaharda cool tavrı yakalamak için kullanacağınız sihirli formül.

Yeşil & Lacivert

Lacivertle yeşilin bir aradaki muhteşem uyumu, geç keşfedilenlerden. Son zamanlarda oldukça yakın arkadaşlık kuran ikili, farklı bir havaya sahip. Laciverdin gizemli havasına natürel yeşil eşlik ederken kontrast renklerin uyumu bir kez daha vurgulanıyor.

Sarı & Mor

Renk paletinden gönlümüzü çelen iki ton, sarı ve mor. Dolapları canlandırdığı gibi stilinizi de yükseltecek bu ikili naif tonlarıyla romantik stillerin kontrast tonları oluyor.

Pembe & Sarı

Şirin mi şirin bir yaza hazırlanmaya ne dersiniz? Güneşin sarısı pembenin şekerliği bir araya gelince ortaya birbirinden enerjik stiller çıkıyor. Sıcak günlerin en sevilesi ikilisini kombinlemekten geri kalmayın.

Turuncu & Mavi

Turuncu ve mavi 2017 sezonunda kendine zıt olan hangi renk varsa yanına alıyor, yakın arkadaş oluyor. Turuncunun sıcaklığı ve mavinin dinginliği buluşunca ortaya sevilesi bir kombin çıkıyor. Mavi tonunda ise saks mavi, lapis mavi tonlarını seçerek trend görünümü yakalamak da elinizde.

Siyah & Beyaz

Siyah ve beyazın birleştirici gücü, modanın yıkamadığı tek kural! Yaz – kış fark etmeden bir arada aşka dönüşen renkler, ister sportif bir stile ister de klasik stile adapte oluyor. Şıklığın, feminenliğin ve doğallığın buluştuğu siyah – beyaz kombinlerde, cool ve mistik havanın aurası dört bir yanı sarıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Kaynak:
Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.