Kate Middleton mini eteğiyle törene damga vurdu

Kate Middleton mini eteğiyle törene damga vurdu

Meghan Markle ve Prens Harry'nin oğlu Archie Harrison'un vaftiz töreninde Kate Middleton'un eteği gündem oldu. Mini etekli elbiseyle törene katılan Middleton sosyal medyada tartışma yarattı.

Meghan Markle ve Prens Harry bebekleri Archie Harrison için mütevazi bir vaftiz töreni gerçekleştirdi. 200 kişinin yer aldığı törende ailenin önde gelen isimleri bulunurken, Kate Middleton'un giydiği kıyafet adada gündem oldu.

MİNİ ETEKLİ KIYAFET GİYDİ

Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın hayranlarının yaptığı yorumlar, Middeton'un kıyafetinin törenin önüne geçmesine neden oldu. Vaftiz töreni için tarzından ödün vermeyen Middleton, açık pembe tonlarda mini etekli bir kıyafet giydi. Özel tasarım şapka ve şapka ile aynı renk ayakkabı ile kombini tamamlayan Middleton, kıyafetiyle sosyal medyada tartışma yarattı.

TAKİPÇİLER FİKİR AYRILIĞINA DÜŞTÜ

Kraliyet ailesinin yeni üyesi Archie Harrison için düzenlenen törende Kate Middleton'un giydiği kıyafet sosyal medyada tartışma yarattı. Kate Middleton kıyafet hakkında "Kate'den gözlerimi alamıyorum", "Bu fotoğrafta benim gözlerim sadece tek bir kişiye takılıyor: Kate Middleton. Geriye kalan herkesi gölgede bırakmış", "Kate her zamanki gibi çok güzel" gibi yorumlar yaparken Meghan'ın hayranları ise böyle bir günde Kate ile ilgili bu tarz yorumlar yapılmasının yanlış olduğu yorumları yapıldı.

Önerilen Haberler