Kilo Verdiren Sakız

Kilo Verdiren Sakız

Kilo verdiren şok diyetler, özel egzersizler ve daha birçok farklı uygulama duydunuz ama sakızı hiç duymamıştınız.

Sandaloz sakızı, yağ yakıcı özelliği sayesinde çiğnedikçe kilo vermenizi kolaylaştırıyor. Arap kültüründe tanınan bir ürün olan sandaloz sakızı, zayıflama listelerini yeni yıldızı olmaya aday.

YAĞ YAKICI ETKİSİ VAR

Sandaloz sakızı, metabolizmayı hızlandırıcı ve ishal kesici özelliğe sahiptir. Vücuda girdiği andan itibaren yağ yakmaya başladığına inanılan sandaloz sakızı, iştah kesici özelliği ile zayıflama sürecine de katkı yapıyor.

SANDALOZ SAKIZI NASIL UYGULANIR?

Nohut ya da fındık büyüklüğünde sandaloz sakızını ezerek toz haline getirin. Uygulamayı yaptığınız ortamın sıcak olmamasına özen gösterin. Ortamın sıcak olması sandaloz sakızının yumuşamasına ve işlemin zorlaşmasına neden olacaktır. Ezerek toz haline getirdiğiniz sandalozu sabah aç karna çiğneyerek yutun. Sakızı yuttuktan yarım saat sonra kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Bu kürü uygulayanların başarılı sonuçlar elde ettiklerini söylediği göz önüne alındığında, zayıflamak için oldukça keyifli bir seçeneğe sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Alerjik hassasiyet riskine karşı kullanmadan önce doktorunuza başvurmayı unutmayın.

Önerilen Haberler