Kim Kardashian, eşi Kanye West

Kim Kardashian, eşi Kanye West'ten boşanmak için dava açtı

Son günlerde özel hayatıyla gündemden düşmeyen magazin dünyasının önde gelen isimlerinden televizyon yıldızı Kim Kardashian'ın 2014 yılında evlendiği şarkıcı eşi Kanye West'ten boşanmak için dava açtı.

ABD medyasına yansıyan haberlerde, 40 yaşındaki Kardashian'ın Hollywood'un ünlü boşanma avukatı Laura Wasser ile Los Angeles merkezindeki mahkemeye başvurduğu kaydedildi. 2014'ten beri evli olan Kim-Kanye çiftinin 4 çocuğu bulunuyor.

BOŞANMA DİLEKÇESİNE BİR SEBEP YAZILMADI

Boşanma için dilekçede herhangi bir neden gösterilmezken, 43 yaşındaki West'in daha önce açıkladığı bipolar (çift kişilik) rahatsızlığının boşanmada ana etken olabileceği konuşuluyor. Çiftin, evlenmeden önce "ön evlilik anlaşması" yaptıkları için boşanma sürecinin uzun sürmeyeceği belirtiliyor.

GAYRİMENKULLERİ HAKKINDA GÖRÜŞMEYE BAŞLADILAR

North, Saint, Chicago ve Psalm olmak üzere dört çocuğu bulunan çiftin, ortak velayet yolunu seçtiği öğrenildi. West ve Kardashian gayrimenkuller konusunda görüşmelerini sürdürüyor. Kardashian'ın çocuklarla birlikte yaşadığı 60 milyon dolarlık Hidden Hills'te malikanede kalması bekleniyor.

İHANET HABERLERİ ÇIKMIŞTI

Bir süre önce evlerini ayırarak ayrılık kararı alan çift hakkında peş peşe iddialar ortaya atılmıştı. Hatta bir iddiaya göre, West, eşini bir trans bireyle aldatmıştı. Kısa sürede gündem olan konuda adı geçen trans birey iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.

Önerilen Haberler