Kır düğünlerinde gözler sizin üzerinizde olsun

Kır düğünlerinde gözler sizin üzerinizde olsun

Kır düğünleri; teması, ortamı ve havası sebebiyle diğer düğünlerden biraz ayrılır. Yeşillikler içindeki bu konsept düğünler, genelde kadınların tercih ettiği elbiseler konusunda da farklılık gösterir.

Uçuş uçuş elbiseler, yaprak ve çiçek desenleri, cıvıl cıvıl renkler her sene olduğu gibi bu senede kır düğünleri için gündemde. Sizin için derlediğimiz kır düğünü dosyasına bir göz atın.

TÜL DETAYLAR

Tül konusu oldukça hassas bir konu. Dönem dönem popüler olsa da bazı dönemlerde tül biraz avam gibi algılanabiliyor. Son yıllarda tekrar yükselişe geçmiş tül detaylar, oldukça iyi örnekleriyle karşımızda.

RENKLİ UZUN ELBİSELER

İpek, keten ya da başka bir kumaş. Eteğe doğru bollaşan uzun elbiseler her dönem güzel ve dikkat çekiyor. Örneklerini bulmanın çok kolay olduğu bu elbiselerin vücut proporsiyonunuza ve ten renginize uygun olan birini seçin ve dolabınıza atın. Sizin için joker bir tercih olacaktır.

SİM DETAYLAR

Evet, belki kır düğünü denildiğinde sim akla ilk gelen tercihlerden birisi değildir ancak dozunda kullanılmış ışıltı detayları sizi her zaman ortamın dikkat çekeni haline getirecektir. Unutmayın, sim konusunda önemli olan ölçü.

SATEN ŞIKLIK

Saten güzelliği kadar iddialı duruşuyla dikkat çeken, kullanan kişinin zerafetini öne çıkaran bir kumaş. Saten elbiseler, her zaman her yerde sizin için kurtarıcı bir parçadır ancak bu kumaşta kullandığınız renklere dikkat etmelisiniz. Asaletiyle dikkat çeken bu kumaş ile siz de şıklıktan payınızı alın.

Önerilen Haberler