Kirpik Yaptırırken Gözlerinizden Olmayın

Kirpik Yaptırırken Gözlerinizden Olmayın

Hollywood yıldızları başta olmak üzere tüm kadınların son gözdesi olan yoğun ve uzun kirpikler yeni bir sektörün doğmasına sebep oldu.

İlk başta ipek kirpik furyası eserken şimdilerde moda 3D ve vizon kirpikler oldu.

Dünya moda ve güzellik standartlarına öncülük eden Hollywood starlarının bir anda son gözdesi olan vizon kirpikler ülkemizde de kadınlar tarafından çok beğenilen ve sık tercih edilen bir güzellik uygulaması halini aldı.

Ev hanımlarından ünlülere kadar herkesin tercihi olan daha uzun ve daha yoğun kirpikler nasıl yaptırılır? Kim yapmalıdır? Nelere dikkat edilmelidir?

Türkiye'ye vizon kirpik uygulamasını ilk getiren isim olan uzman uygulayıcı Kübra Karaöz uyarıyor ''Bu alanda uzmanlık belgesi ve eğitimi olmayan hiç kimseye gözlerinizi emanet etmeyin'' diyor.

Vizon kirpiği ipek kirpikten ayıran en büyük özellik, ipek kirpiğin tek tek takılırken, 3D vizon kirpiğin 3'lü 5'li ve hatta daha fazla takılabilmesidir diyen Kübra Karaöz, ''İşlemde söz konusu gözler olduğu için basit gibi görünen bu uygulama aslında son derece önemlidir, kesinlikle hijyen kuralları çerçevesinde ve son derece dikkatli çalışılmalıdır bu yüzden her yerde herkese gözler emanet edilmemeli, kesinlikle uzman ellerden çıkmalı diyor

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.