Kişisel Saç Bakım Şampuanı: Dr. Savon

Kişisel Saç Bakım Şampuanı: Dr. Savon

İlk ve tek kişiselleştirilebilir şampuanlar hazırlayan Dr. Savon, Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor. Ürünler, her kullanıcıya özel çözüm vadeden içeriği ile kozmetik şampuanlardan ayrılıyor.Parmak izi gibi her kişide farklı olan saç telleri, özel bakıma ihtiyaç duyuyor. Standart ürünler her soruna cevap vermediği gibi özellikle birden çok sorunu olan saçlarda bir problem yok olurken diğerlerinin artmasına sebebiyet verebiliyor. Dr. Savon, saç bakımı ihtiyacı duyarken saf ve temiz bir içerik arayan, saç sorunlarına tek ürünle çözüm bulmak isteyen kişiler için en uygun seçim oluyor.

Tüm İhtiyaçlarınıza Tek Bir Çözüm

Saçınız düz, yağlı ve aynı zamanda kepekli olabilir. Kepek karşıtı birçok şampuanın saçlarınızı daha çok yağlandırdığına şahit olabilir, yağlı saç için ürünleri denerken kepek sorununun geri geldiğini fark edebilirsiniz. Tüm bu sorunlara çözüm arayanlardansanız siz de Dr. Savon ile tanışmalısınız. Saçlarınız için profesyonel bakım vadeden Dr. Savon kişiselleştirilebilir şampuan seçimi için tek yapmanız gereken bilgisayar başına geçerek siparişinizi oluşturmak. 

Mucizeyle değil bilimsel etkenlerle saçlarda istenen etkiyi yaratan marka, online olarak yapılan seçimlerle şampuanın kişiselleştirilmesine yardımcı oluyor. Kullanıcılar markanın web sitesi üzerinden saç tiplerini, saçlarının sorunlarını ve bekledikleri çözümleri işaretleyerek paketlerini oluşturuyor. Birbirinden farklı pek çok doğal ham maddenin bir araya geldiği şampuan içeriklerinde iyileştirici maddeler bazı oluşturuyor. Sıradan şampuanlardan alışık olunan tuz, paraben gibi zararlı kimyasallar Dr. Savon ürünlerinde yer almıyor. Siz de şampuan seçimi yaparken gönül rahatlığı ile içerikleri kontrol edebilirsiniz. 

Saç tipiniz, saç yapınız, nem durumunuz ve saç hedefleriniz göz önüne alınarak saç uzmanları tarafından hazırlanan küçük sıvı kutular kargoyla size ulaştırılıyor. Adresinize teslim edilen pakette bir adet baz şampuan ve seçimleriniz doğrultusunda hazırlanan küçük ek sıvılar yer alıyor. İçerikler karıştırılarak pompalı şişe içerisinde bir araya getiriliyor. Böylelikle şampuanlar saçınızın ihtiyaçlarını karşılamak için hazır hale geliyor.  

Doğal İçeriklere Sahip Güvenilir Ürünler

Dünyanın bilim merkezi İsviçre laboratuvarlarında hazırlanan Dr. Savon saç bakımı ürünleri içinde SLS / SLES gibi zararlı etkenler de yer almıyor. Saç sağlığınızı korumak ve iyileştirmek için hazırlanan ürünler, saçı yıpratacak kimyasallardan uzak duruyor. Böylelikle gün içinde zaten şekillendirmeden, güneşten, çevre kirliliğinden ve boyadan yıpranan saçlarınız şampuan tarafından tahrip edilmiyor, onarılarak güçleniyor. Her yaştan kadın ve erkeğin kullanabileceği ürünler, dört mevsim günlük temizlik için tercih edilebiliyor. Mevsimsel nem kayıpları veya yıpranmalara göre farklı içerikler hazırlanarak saçın güncel sorunlarına çözümler üretilebiliyor. Türkiye'de bir ilk olma özelliği gösteren marka, "Senin saçın, senin formülün" sloganıyla yola çıkıyor. Sorun çözümü için kullanılan medikal türdeki diğer şampuanlar özellikle kokuları ve saçları sertleştirmesi konusunda eleştiri alıyor. Oysa Dr. Savon şampuanlar floral kokularıyla sizi çiçek bahçelerinin arasına davet ediyor. Saçı yumuşacık yapan içeriği ile en kalın telli, inatçı saçları bile yumuşatabilen şampuan, devamlı kullanımda kronik sorunların üstesinden geliyor. 

Siz de Drsavon.com web sitesi üzerinden saç profilinizi oluşturabilir, yalnızca birkaç saniyede yanıtlayacağınız küçük anket sonrası bilgilerinizi girerek hemen şampuan seçimi yapabilir ve sipariş verebilirsiniz. DIY(Kendin Yap) trendine uygun olarak kendi şampuanınızı oluşturmanıza imkan veren ürünü hemen deneyebilirsiniz. Yalnızda şişelerdeki sıvıları karıştırarak size özel formülü yaratabilir, seçimlerinize göre hazırlanan broşür yardımıyla ürünlerin kullanımı ve içeriği hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Broşürü saklayarak bir sonraki siparişiniz için içerik örneği oluşturabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir bakım ürünleri ile siz de saçlarınıza hak ettiği değeri gösterebilirsiniz.

Tarafsız kullanıcıların, laboratuvarların onayını alan şampuanları arkadaşlarınıza tavsiye edecek, saçlarınızın bakımı ile kendinize hayran bırakacaksınız.

Önerilen Haberler