Kişiye Özel Günlük Burç Yorumları

Kişiye Özel Günlük Burç Yorumları

Instagram’da en çok takip edilen ve sevilen astroloji platformu Moyra, yeni çıkardığı aplikasyonla kullanıcılarına kişiye özel günlük burç yorumları sunmaya başladı.Astroloji sevenler dahil pek çok insanın, aynı burçtan milyonlarca kişiyle aynı yorumları okumayı yeterince anlamlı bulmadığı bir gerçek. Her birey doğum tarihi, saati ve yerine göre oluşturulan bütünüyle kendisine has bir doğum haritasına sahip ve aslında astrolojik yorumlar bu harita üzerinden yapıldığında isabet oranı artıyor ve anlamlı hale geliyor. Uzun süren çalışmaların sonunda Moyra, gökyüzündeki gezegenlerin doğrudan kişinin doğum haritasına olan etkilerini dikkate alan bir uygulama ile astroloji severleri buluşturuyor. 

Merak Edilen Her Sorunun Yanıtı Moyra'da!

Moyra, kişiye özel günlük burç yorumu sunmanın yanı sıra kullanıcıların merak ettiği konularla ilgili soruları yine doğum haritalarını dikkate alarak yanıtlıyor. Kullanıcılar arka planda çalışan karmaşık algoritmaların bir çıktısı olarak; "Hoşlandığım insan benim için doğru kişi mi?", "Sevgilimle ne kadar uyumluyuz?", "İlişkimiz uzun soluklu olur mu?", "Sevdiğim kişi sadık biri mi?", "Ne kadar şanslı biriyim?" ve "Çocuğum beni nasıl bir anne olarak algılıyor?" gibi aşk hayatlarına ve geleceklerine dair merak ettikleri her soruya Moyra'da yanıt bulabiliyor. Üstelik bu yanıtların büyük çoğunluğu ücretsiz. 

İstediğin Kişiyi Ekle ve Sorgula 

Kullanıcılar sadece kendileriyle ilgili soruların yanıtlarını değil sevdikleriyle ilgili soruların da yanıtlarını da Moyra'da bulabiliyor. Kullanıcılar sevgililerini, eski sevgililerini, hoşlandıkları kişileri, flörtlerini, platonik aşklarını, arkadaşlarını, kardeşlerini, aile üyelerini hatta varsa çocuklarını daha ekleyebiliyor ve onların doğum tarihi bilgilerini girerek merak ettikleri soruların yanıtlarına ulaşabiliyor. Her kişi kategorisi için uygulamada ayrı sorular yer alıyor ve eklenen kişilerin doğum haritası bilgilerinden hareketle yanıtlar yine o kişiye özel olarak oluşturuluyor.

Uzman Astrologlardan Yanıtlar

Bu platformda hazır soruları iletmenin yanı sıra doğrudan Moyra'nın astrologlarına da çeşitli sorular sormak mümkün. Sorular, bu alanda yurt içi ya da yurt dışında uzun yıllar eğitim almış ve uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip astrologlar tarafından yanıtlanıyor.

Önerilen Haberler