Kot Pantolonla Giyilebilecek 5 Ayakkabı Modeli

Kot Pantolonla Giyilebilecek 5 Ayakkabı Modeli

Modası hiç geçmeyen kot pantolonları doğru ayakkabılarla kombinleyerek en ideal kombini elde edilebilirsiniz. İşte kot pantolonlarla kombinleyebileceğiniz ayakkabı modelleri…

İş ortamının ya da günlük hayatın vazgeçilmez giyim parçalarından olan jeanleri, spor ayakkabı, loafer, stiletto, babet ve kalıp topuklu botlarla uyumlu şekilde kombinlenebilirsiniz.

SPOR AYAKKABI

Rahat ve sportif bir görünüm için esnek kumaşlı jean ve trend bir spor ayakkabı ile kombini oluşturabilirsiniz. Renk ve tasarım seçiminde özgürsünüz.

LOAFER

Kot pantolonları kombinlemek için en uygun seçeneklerden biri de loaferlerdir. Maskülen ve salaş bir tarz yakalamak isteyenlerin tercih edebileceği loafer ayakkabı, kot pantolon, sweatshirt ya da rahat bir gömlekle kombinlenebilir.

STILETTO

Jeanlerin olmazsa olmazı stilettolar feminen ve şık görünümün vazgeçilmezlerindendir. Kot pantolonu stiletto, tişört ve ceketle tamamlayarak kombin yapabilirsiniz.

BABET

Hem şık hem de rahat olmak isteyenlerin tercihi babetler, yaz döneminde rahat kombinler oluşturmanızı sağlıyor.

KALIN TOPUK BOTLAR

Kot pantolonu iş ortamında gitmeyi düşünüyorsanız kalın topuk botları tercih edebilirsiniz. Bileği saran kalın topuk botlar skinny jeanlerle uyumlu bir ikili olurlar.

Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.