LC Waikiki

LC Waikiki'den 23 Nisan Neşesini Yansıtan Koleksiyon

LC Waikiki'nin 23 Nisan ruhunu yansıtan koleksiyonunda, bayramı bu yıl dans temasıyla kutlayacak çocuklar için alternatif modeller de yer alıyor. Çocuksu çizgilerin trend detaylarla işlendiği koleksiyonda, tüm çocuklar bayramın coşkusunu doyasıya yaşayacak.

Türkiye'nin moda perakende lideri LC Waikiki, bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için özel bir koleksiyon hazırladı. Her yaştan kız ve erkek çocukların muhteşem bir uyum yakaladığı koleksiyonda, çocukların rengarenk dünyası kıyafet ve aksesuarlara yansıyor.

Baharın müjdesini veren cıvıl cıvıl tonlar ile birlikte Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşkusunu yansıtan kırmızının da hakim olduğu özel koleksiyonda, pul detaylar şifon ve tül kumaşlarla buluşuyor.

LC Waikiki, çocuk bayramını yepyeni bir koleksiyon ile kutluyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel olarak hazırlanan koleksiyonda, kız ve erkekler için tasarlanan modeller bütün çocukların bayram neşesini katlıyor. Erkek çocukları için gömlek, tişört ve pantolon olarak hazırlanan koleksiyonda, kız çocukları için göz alıcı tütülü elbiseler ile etek-bluzlar öne çıkıyor. Desenli, payetli, renkli tütülü şifon eteklerin minimal detaylı bluzlarla kombinlendiği koleksiyonda rengarenk ve eğlenceli aksesuarlar tamamlayıcı oluyor.

LCWAİKİKİ 23 NİSAN KIZ ÇOCUKLARI KOLEKSİYONU

23 Nisan kız çocuk nakışlı tişört

23 Nisan kız çocuk paçaları tüllü tayt

23 Nisan kız çocuk payetli tişört

23 Nisan kız çocuk pembe tütü elbise

23 Nisan kız çocuk puantiyeli kloş etek

23 Nisan kız çocuk tütü elbise ve toka

LCWAİKİKİ 23 NİSAN ERKEK ÇOCUKLARI KOLEKSİYONU

23 Nisan erkek çocuk beyaz gömlek ve papyon

23 Nisan erkek çocuk gömlek ve kravat

23 Nisan erkek çocuk kırmızı gömlek

23 Nisan erkek çocuk payetli beyaz tişört

23 Nisan erkek çocuk puantiyeli tişört

Facebook'ta Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar

Önerilen Haberler

Tam sürüm için tıklayın.