Magazin bağımlısı burçlar

Magazin bağımlısı burçlar

Ünlülerin aşkları, mal varlıkları, tatilleri ve kimin bebek sahibi olacağı gibi konular ilgi alanınıza giriyor mu? Eğer bu konular sizin için çok dikkat çekiciyse bunun nedeni burcunuz olabilir.

TV ekranında magazin gündeminden başka bir şey takip etmiyorsanız bunun nedeni burcunuz olabilir. Çünkü bazı burçlar magazin gündemi ile yakından ilgileniyor. İşte magazin bağımlısı burçlar…

MERAKLI İKİZLER

Dedikoduya çok yakın bir burç olan İkizler, eğer bir konuyu merak ediyorsa mutlaka o konuyu en ince detayına kadar öğrenmek ister. Ünlülerin kiminle evlendiği, boşanıp boşanmadığı ya da nerelerde tatil yaptığı İkizler burcu için merak uyandırıcı konulardır.

Kendi hayatında da magazini yaşayan İkizler burcu insanları, yeni mekanları, farklı mutfakları ve trendleri takip eder, her gelişmeden herkesten önce haberdar olmak ister.

RENKLİ ASLANLAR

Cemiyet hayatının renkli dünyasını en çok merak eden burç belki de Aslanlardır. Lüksü ve gösterişi seven Aslanlar, kimin ne giydiğini, kimi şık kimin rüküş olduğunu, kimin ne ödül aldığını, kimin kiminle sevgili olduğunu ve kimlerin ayrıldığını kendi özel hayatları gibi yakından takip ederler.

DİNLEYİCİ TERAZİLER

İnsanları dinlemeyi seven teraziler, magazin alemine de hiç uzak değillerdir. Kim ne yapmış, hangi ünlünün ailesi içi sorun var, kim kiminle takılıyor ya da hangi ünlü boşanma aşamasında gibi konular, Teraziler için çok dikkat çekici konulardır.

Önerilen Haberler