Makyaj Artistlerinden 10 Makyaj Tüyosu

Makyaj Artistlerinden 10 Makyaj Tüyosu

Standart makyajları bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Ünlü makyaj artistlerinin makyaj tüyoları ile renkli ve çarpıcı makyajlar yapabilirsiniz.

Yerli ve yabancı ünlü makyaj artistlerinin makyaj tüyoları ile bambaşka biri olacağınız makyajlar yapabilirsiniz. İşte yeni bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak makyaj tüyoları…

1.SUZAN KARDEŞ / MAKYAJ ARTİSTİ

"Herkesin kendine göre karakteristik bir yüzü var. Bu yüzden ağır bir makyaj ile yüzlerinin karakteristiğini öldürmemelerini tavsiye ederim."

2.ALICE LANE / MAKYAJ ARTİSTİ

"Yağları ve balmları highlighter olarak kullanmayı seviyorum. Özellikle lip balmlar bunun için muhteşem. Parmaklarınızda balmı ısıtın ve yüzün yüksek bölgelerine sürün."

3.SEÇKİN SÜNGÜÇ / MAKYAJ ARTİSTİ

"Size verebileceğim en iyi sır; ten makyajınız gerçekten kusursuzsa geri kalan her şey güzel görünecektir."

4.GUCCI WESTMAN / WESTEMAN ATELİER KURUCUSU VE DİREKTÖRÜ

"Önemli etkinlikler öncesi gerçekten iyi ve güvenilir cilt bakım ürünleri kullanın. Bunu kötü bir şekilde de olsa öğrendim!"

5.HAMİYET AKPINAR / MAKYAJ ARTİSTİ

"Makyaja başlamadan önde cildinizi her zaman çok güzel bir şekilde temizleyin. Ardından ritüel haline getirdiğiniz cilt bakımınızı yapın. Cildinizin canlı gözükmesini istiyorsanız makyaj kadar cilt bakımına da önem vermelisiniz."

6.ROSE-MARIE SWIFT / RMS BEAUTY KURUCUSU

"Asla tam bir takma kirpik kullanmayın! Minik parçalara kesin ve o şekilde kullanın."

7.MELİS İKKILIÇ / MAKYAJ ARTİSTİ

"Kırmızı ruj, eyeliner, temiz ve aydınlık bir göz çevresi. Bu üçlü sizi bir davete, düğüne, işe, kısacası istediğiniz her yere götürür."

8.DANIEL MARTIN / MAKYAJ ARTİSTİ

"Eğer allığı biraz abarttıysanız, yanak bölgenize hafifçe fondöten geçebilirsiniz.Bu rengi kesip hafif bir ışıltı yaratacaktır."

9.RIFAT YÜZÜAK / MAKYAJ ARTİSTİ

"Ten makyajı hazırlığında baz ve bakım kremlerinin kullanımına dikkat edilmesini öneririm. Bu tarz ürünler cildinizi harekete geçirir ve içindeki içerikler makyajınızın çabuk bozulmasını sağlıyor olabilir."

10.ALP KAVASOĞLU / MAKYAJ ARTİSTİ

"Cilt tipi her zaman çok önemli, ten makyajında da buna göre hareket etmek gerekiyor. Eğer yağlı bir ciltse, makyaja başlamadan önce bir makyaj temizleyiciyle cildi iyice temizleyip fazla yağdan arındırmak şart...Kuru ciltler için de yağlı ciltler için de nemlendirici adımı benim için ilk adım. Nemlendirici uygulamadan makyaja başlamamak gerek, ten makyajının doğal görünmesi tamamen buna bağlı."

Önerilen Haberler