Makyajsız da güzeller

Makyajsız da güzeller

Ünlüleri her gün televizyonlarda sinemalarda ve konserlerde hep en bakımlı ve profesyonel yapılmış makyajlarıyla görüyoruz. Peki çok beğendiğimiz bu tanınmış isimlerle en doğal halleriyle ve makyajsızken karşılaşsak ne olur?

Biz de sizin için Türkiye'nin tanınmış isimlerinin kendi instagram hesaplarında paylaşmış olduğu no make-up etiketli paylaşımları derledik.

FAHRİYE EVCEN

Duru güzelliği ile Fahriye evcen kamera karşısına makyajsız çıkmaktan çekinmeyen ünlülerden.

MERVE BOLUĞUR

Bir diğer doğal güzel ünlülerden Merve Boluğur. Her zaman doğal her zaman ışıl ışıl.

DEMET AKALIN

Genelde yoğun makyajsız görmeye alışık olduğumuz Demet Akalın, kişisel instagram hesabında makyajsız hallerini takipçileriyle paylaşmaktan çekinmiyor.

SİNEM KOBAL

Çok küçük yaşlarda kamera karşısına geçen Sinem Kobal, makyaja ve kamera ışıklarına çok alışkın. Bu yüzden fırsat bulduğu her an yüzünü dinlendirdiğini söyleyen Kobal, instagram üzerinden de bu hallerini paylaşmaktan çekinmiyor.

MERYEM UZERLİ

Cüretkar pozlarıyla sık sık gündem olan Meryem Uzerli'de makyajsız halini paylaşmaktan çekinmeyen ünlülerden.

BİRCE AKALAY

Kısacık kestirdiği saçları ile bir anda basının ilgi odağı olan Birce Akalay, günlük hayatında makyaj sevmeyen ünlülerden.

İVANA SERT

Yoğun bir şekilde sporla ilgilenen İvana Sert, bu temposunda makyaja pek de zaman ayıramıyor gibi duruyor. Doğal hali oldukça güzel olan Sert, makyajı seven ünlüler arasında.

Önerilen Haberler