Maliyeti düşük 5 dekorasyon hilesi

Maliyeti düşük 5 dekorasyon hilesi

Her kadın evinin şık olmasının ister. Ancak dekorasyon biraz maliyet ister. İşte, size maliyeti çok düşük tutarak evinizi daha şık göstermenizi sağlayacak dekorasyon hileleri...

Küçük parçalarla farklı bir hava oluşturabilirsiniz. Özellikle aksesuarlar dekorasyonun demirbaşlarıdır. Maliyeti düşük tutarak dahi şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

ŞIK MUMLAR

Her türlü ev dekorasyonu için uyum sağlayan ve az bir maliyetle alabileceğiz mumları sade yada aksesuarlarla kullanabilirsiniz. Kokulu olanların farklı bir hava verdiği evlerde dekorasyon konusunda bir artı sağlayacaktır. Çünkü küçük dokunuşlar asıl farklılığı oluştururlar.

DOKU VE DESEN BİRLEŞİMİ

Kumaşların dokusu örneğin kadife veya keten evleri daha şık gösterirken çizgi ve hayvan desenlerinin küçük aksesuarlarda yer alması da aynı derecede etkilidir. Örneğin yastığınızın üstünde. Ki aynı deseni farklı iki yerde kullanmak da size avantaj sağlayacaktır.

ŞIK AYNALAR

Ayna dekorasyonda özel bir yere sahiptir. Ayna hem evi büyük gösterirken daha da şık bir algıya sebep olur. Özellikle yansıma yolu ile evinizi aydınlatan aynaları büyük seçmekte yarar var.

KİTAPLARI DEKORATİF OLARAK KULLANMAK

Entelektüel bir hava veren ve her ev dekorasyonunda bir şekilde yer alan kitaplar sizin kişisel dokunuşlarınızdır. Özellikle eski kaplı olanlar oldukça popülerken bir kütüphanenin sadece dekoratif olmadığının da üstünden geçelim.

LÜKS MUTFAK İSTEYENLER İÇİN DOLAP HİLESİ

Şık bir mutfağa sahip olmak istiyorsanız mutfak dolaplarını cüretkar bir renge boyayın ya da topuz takın. Çünkü bir mutfağı ilk gösteren şey dolaplarıdır.

Önerilen Haberler