MasterChef ödül oyununu kim kazandı? 14 Eylül Perşembe Ödülü kim kazandı?

MasterChef ödül oyununu kim kazandı? 14 Eylül Perşembe Ödülü kim kazandı?

MasterChef canlı izle! Türkiye'nin sevilen yemek programı MasterChef 2023 bugün yeni bölümüyle ekranlara gelirken izleyiciler ödüle odaklandı. Peki, ödülü hangi takım kazandı? 14 Eylül Perşembe Ödülü hangi takım kazandı?

TV8'in sevilen yemek programı ödül oyunlarıyla izleyicileri ekrana bağlıyor. Bu akşam da büyük ödül verilecek ola ödül oyunu merak konusu oldu. Peki, 14 Eylül Perşembe Ödülü hangi takım kazandı? MasterChef ödül oyununu kim kazandı?

MASTERCHEF BUGÜN NE OYUNU VAR?

Bugün Masterchef 88. bölümünde ödül oyunu oyunu oynanacak. Birbirinden farklı balık türleri ile en güzel tarifle yapılmaya çalışılacak.

MASTERCHEF 2023 EN SON KİM ELENDİ?

Geçen hafta yapılan eleme oyununda Suna yarışmaya veda eden isim olmuştu.

MASTERCHEF SUNUCULARI KİMLERDİR?

MasterChef Türkiye, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir sezon boyunca Show TV'de yayımlandı. Ardından 1 Eylül 2018 tarihinde ise TV8'de yayımlanmaya başladı.

Yarışmanın 2011'de yayınlanan sezonunda jüriyi Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar oluştururken yarışmanın sunuculuğunu Öykü Serter yaptı. 2018'de yayınlanan sezonunda ise jüriyi Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu oluşturdu. 2019'da yayınlanan sezonunda Amani'nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

MASTERCEF ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef ödül oyununu Dilara kazandı.

Önerilen Haberler