Mavi Yazın Kot Trendini Serenay Jean

Mavi Yazın Kot Trendini Serenay Jean'i ile Belirledi!

Mavi'nin marka temsilcisi Serenay Sarıkaya için tasarlanan Serenay Jean, bu sene yazın stilini belirleyecek gibi duruyor. Kotlarla özdeşleşen Mavi ve Serenay Sarıkaya bu sene yine birlikte.

Serenay X Mavi Icon koleksiyonuyla bu sene yüksek bel kot pantolonların moda olacağını anlıyoruz. Peki, jeanlerde başka neler ortaya çıkıyor? İşte, sorunun cevapları...

"SOKAKLAR ADETA PODYUMA DÖNÜŞECEK"

Kendi stilini yansıtan koleksiyon hakkında Serenay Sarıkaya, "Moda dünyasında şu anda çok yüksek belli jean'ler trend. Ben de yüksek bel jean giymeye bayılıyorum. Kendimi içinde çok iyi ve çok özgüvenli hissediyorum. Bu yüzden biz de Mavi ile en yükseğini yapalım istedik ve Serenay jean'i "ikonik yüksek bel" olarak tanımladık. Serenay X Mavi Icon modayı seven, dikkat çekmekten korkmayan, giyinirken eğlenmek isteyen, kendini çok güzel hisseden kadınların çarpıcı, şık ve havalı koleksiyonu." açıklaması yaptı.

Sözlerine "Serenay X Mavi Icon koleksiyonu ile sokaklar adeta bir podyuma dönüşecek diye düşünüyorum. Umarım benim için çok kıymetli olan bu Mavi Icon koleksiyonu herkesin gardırobunda senelerce yer edinir. Ve umarım çok çok severek giyersiniz." şeklinde devam etti.

2019 YAZININ TRENDLERİ NELER OLACAK?

Koleksiyonda bu yılın trendlerin oluşturacak jeanlerin yanı sıra püsküllü denimler, kırmızı, metalik gri ve pembe rugan ceketler, buram buram yaz kokan tek omuz ve file trikolar, resort gömlekler, yüksek bel şortlar, neon detaylar ve baştan aşağı beyaz kombinler dikkat çekiyor.

Mavi'nin en yüksek bel jean'i olarak yaza damgasını vurmaya hazırlanan Serenay Jean ise açık mavi, 90'lar mavi ve metalik gri olmak üzere üç farklı renkte sunuluyor. Bele mükemmel oturmasıyla öne çıkan Serenay jean, farklı paça detaylarıyla da dikkat çekiyor.

Önerilen Haberler